Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találok olyan személyeket,...

Hol találok olyan személyeket, vagy olyan kiadót, ahol elolvassák az irományomat, és azt értékelik, visszajeleznek vele kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Írok egy regénysorozatot. Olyan személy(eke)t keresek, akik értékelik az írásom, visszajeleznek, hogy jó-e vagy rossz, megmondják mit kell benne kijavítani, hasonlók. Hol találok ilyet? Esetleg itt van olyan, aki hozzáértő személy, érdekelné az írásom, és elolvasná?


Köszönöm előre is, várom a válaszokat!



2013. márc. 11. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ide sokan kirakják.A helyesírásod alapján szerintem nem lehet olyan vészes,tedd ki Te is :)
2013. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Manapság minden 3. ember azt hiszi magáról hogy író. Nézz csak meg, itt is hányan kirakják a készülő regényrészleteiket. Nem olvastam még egy ilyenbe se bele, de az utóbbi idők kiadott (azaz már kanonizált!) regényeit látva, egyáltalán nem is vagyok rá kíváncsi. Na mindegy, rá lehet fogni hogy ez csak az én sznobizmusom, de az tény, hogy a kiadókba százával érkeznek az önjelölt írók kéziratai, aminek ugyebár 99%-a sose lát napvilágot. Szóval két lehetőséged van. Vagy istenadta tehetség vagy, és véletlenül fel is figyel erre valaki, vagy van annyi pénzed, hogy cserébe valamelyik amúgy sem nagy igényű kiadó lemondjon a színvonalról.

Nem ismerem az írói képességeidet, csak a tapasztalt többségből vontam le a következtetéseim, szóval ha véletlenül te vagy a jövő Bronte-je akkor elnézést!

2013. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
általában ide szokták kirakni a könyvük részletét, de én ebben nem bízom. Valahogy félek, ha van egy jó ötlet, más is elveszi, de mindegy, szóval ide semmiképpen ne rakd ki, ha jónak érzed magad. A merengő tényleg nagyon jó oldal, én egyszer beküldtem oda az egyik novellámat, és választékos szókinccsel, és kedvesen megmondták, hogy min javítsak, és hogy mi sikerült jól. Tény, hogy most ez az új őrület: írjunk könyvet, de többségük a negatív kritikáktól is véreznek, és be sem fejezik...
2013. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat és a segítséget mindenkinek! A merengő az milyen oldal? Valaki a linket el tudná küldeni? :)


Köszönöm szépen! :)

2013. márc. 12. 11:23
 5/6 Márciuska ***** válasza:

Próbálkozz alkotói portálokon, vagy pályázatokon. Az alkotói közösségekben lehet egymás műveit véleményezni, illetve az oldalak vezetői is adnak gyakran tanácsokat.

Nézd meg ezt a kérdést, rád is érvényes.

www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszetek__4051810-verset-hol-lehet-publikalni

2013. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Merengő egy megbízható, széleskörő, tuti oldal, csak pozitív tapasztalataim vannak, és már bánom, hogy nem évek óta használom.
2013. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!