Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi 7....

A Szent Johanna Gimi 7. részében miért jöttek Cortez szülei Magyarországra? Mit akarnak tőle? Mi lesz vele?

Figyelt kérdés

Elakarják vinni vagy mi lesz vele?Amúgy hol fog továbbtanulni?

Még nincs meg a következő rész légyszi írjátok le mert nem tudom mikor kapom meg! :)



2013. márc. 31. 13:49
 1/5 SZJGRR ***** válasza:
Azért jönnek Cortez szülei,hogy elvigyék Amerikába, de Cortez nem megy el.Itt marad és miután leérettségiztek Cortez Renivel elmegy Párizsba
2013. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,és valahol (bár tudom sérti a jogokat meg ilyenek) nem tudod hogy a neten hol tudom megszerezni bármiylen alakba,formátumba?privibe is elküldheted csak légyszi ha tudod....
2013. márc. 31. 15:01
 3/5 Szuhicaa válasza:
A Moly.hu-n ott vannak az idézetek.....beírod h melyik részből szeretnéd olvasni és kiadja.
2013. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A hatodik részig ezen az url cimen elolvashatod: [link]
2014. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Húúúúúúúúúúú én nem találooom! Egyszerűen beleőrülök.:D Könyvtárba már mentem vagy ezerszer, de ezerszer mondták, hogy az PONT nincs... A 8-at nem szeretném elkezdeni, mert nem akarok lemaradni semmiről. Sajnos nem tudjuk megvenni, mert nincs olyan közel könyvesbolt... (vagy 100 km.) úgyhogy szemvedhetek a Szent Johanna nélkül! :D
2017. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!