Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a novella-...

Mit gondoltok erről a novella-kezdésről?

Figyelt kérdés

zizibizzi-blogja.blogspot.com


Tudom nem jó a link, másoljátok be légyszi! :)



2013. márc. 31. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapjába véve szerintem nem rossz megéri folytatni csak ez a név... Szidónia :D nekem picit fura és vicces de lehet én vagyok a komolytalan egy szóval még ha nem is az én műfajom még kihozhatsz belőle valamit.
2013. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-Figyelj oda a helyesírásodra, különösen a központozásra.

-A szórenddel helyenként problémák vannak.

-A grafika nagyon jó, teljesen illik a történethez, és egyedi is, mégsem hivalkodó. Ügyes! :)

-A párbeszéd az elején erőltetett, életszerűtlen. Hacsak nem nagyon fontos, hagyd ki, és írj helyette annyit, hogy "útbaigazítást kért egy járókelőtől".

-A második párbeszéd, a rendőrség portásával folytatott, sem életszerű. Az "Az sem érdekelne ha Nagy Laura lenne, akkor sem mehet be." inkább barátságosan humoros és egy kissé közvetlen. Egy idegennel nem így közli egy portás azt, hogy nem mehet be.

-Alapvetően nem rossz, kedvelem a krimiket, várom a folytatást. Nem vagy reménytelen eset, némi gyakorlás még rád fér, de kezdetnek jó ez. A Szidónia névvel pedig semmi baj nincs, végre nem Dzsennifernek meg Szamantának nevezi el valaki a főszereplőjét.

-Jó a helyesírásod, és többnyire korrektül is fogalmazol. Választékos a szókincsed is.

-Stephan King helyett Stephen King.

2013. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 31. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!