Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok ha megjelenne?...

Bianka<33 kérdése:

Elolvasnátok ha megjelenne? Most kezdtem írni a könyvet de tartok a kritikáktól ezért csak a tartalmat írnám le. Tetszene nektek? 13/L

Figyelt kérdés
Szóval a történet lényege hogy egy lány egy törölt blogba ír naplót, és amikor nem veszi észre akkor elindítja az oldalt. Mindenki látni fogja a naplóját, és mindent tudni fognak róla. De nem veszi senki sem komolyan mert, azt hiszik kitalált a történet, és írónő lesz belőle.

2013. ápr. 5. 15:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
13 évesen még nem vagy elég érett ahhoz, hogy publikumnak írj. Nagyon nehéz szakma, szabályokkal és olyan nyelvi szintű követelményekkel, amiknek az alkalmazásához még túl éretlen vagy. Kérlek ne hidd, hogy bántani akarlak, erről szó sincs! Csak az író az eszköztárát főként tapasztalással bővíti, amihez neked még sok-sok mindent kell megélned. Írj magadnak és barátaidnak, ha szeretnél, hisz az önkifejezés jót tesz, de minden máshoz még élned kell. :)
2013. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm ebben egyetértek, de koromhoz képest elég nagy szókinccsel rendelkezek a sok olvasásnak köszönhetően. Többen is mondták hogy engem még nem vennének ennyi idősen komolyan annak ellenére ha egy jó könyvvel-könyvötlettel érkeznék. Éppen ezért pár év múlva adatnám ki, annak reményében hogy elérem azt az életkort, aminél elhiszik hogy van-lenne benne fantázia. Köszönöm a véleményt!
2013. ápr. 5. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Volt egy pontosan ilyen film a Disneyn pár évvel ezelőtt, tehát a sztorival ez a baj.

Mellesleg amit az első válaszoló ír, az hülyeség, adták már ki 11 éves gyerek irományát is. A szókincs nem kortól függ. És stílusa is lehet csiszoltabb, mint egy felnőttnek.

Én inkább azt mondom, hogy tényleg ne a piacnak írj, hanem magadnak. Amatőrként semmi esélyed arra, hogy kiadjanak ugyanis.

2013. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom még nem láttam de akkor majd rákeresek és átformálom a történetet :) Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 5. 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a Disney film az Életre kelt napló volt:) Egyébként ez a tartalom tetszik (én is ráismertem benne a filmre,de amúgy annyira nem is hasonlít ott kicsit más is az alapsztori.) Szerintem is inkább magadnak írj még és majd mondjuk ha nagyon szeretnéd akkor pár év múlva megjelentetheted. Addigra fejlődsz is
2013. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Most kezdtem írni egy könyvet" HA kiadják, akkor lesz könyv, most még csak 'regény', de talán az sem, ha nincs kész!

Nem tetszene. 13 évesen még olvass, ne kezdj írni

2013. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj ha szeretnél, életkortól függetlenül. Ha a sztorit meg tudod izgalmasan írni, nem csak tőmondatokban és gazdag szókinccsel, akkor hajrá! Szerintem a tehetség nem életkortól függ, és fontos még, hogy ne azért írd, hogy sokan vegyék, hanem mert te élvezed. Amúgy én is olvastam hasonló könyvet, szerintem élvezhető lenne szépen megírva, sok sikert hozzá! :)
2013. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj, a sztori tényleg egy Disney film volt/van.

A kiadatást pedig szerintem ha egy nagyobb kiadó, mondjuk az Animus vagy az Ulpius-ház nem is vállalná, van, aki igen, ugyanis van egy oldal a neten, ahol vállalják bárkinek a könyvének a kiadatását...ha ezt megteszed(persze pénzbe kerül), mondjuk azt az 50-100 példányt szétküldöd a családod, barátaid között, mondod nekik, hogy ajánlják másoknak, és ha tetszik nekik, akkor lenne rá igény.

2013. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt az oldal linkje:

[link]

2013. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok(bocs hogy nem az előzőekhez írtam ezt), és az oldal, amit linkeltem, a magánkiadást teszi lehetővé, nem pedig egy kiadó, ami bármit vállal. Bocs a téves infóért! Sok sikert!
2013. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!