Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet ilyen körmöt csináltatni...

Lehet ilyen körmöt csináltatni és ki az a KGB ügynök:idézet 39 kulcs 6. könyv 59. oldal 6.14 sor!?

Figyelt kérdés

-Gyönyörű napunk van! Remélem te is élvezed!

Amybe félelem nyilalt, amikor meghallotta a bántóan éles orosz akcentust. Menekülni akart de egy csapat turista állta elállta az útját. Azért álltak meg hogy megtanácskozzák hol egyenek! Valami hegyeset érzett a hátába.

-ha nem említettem volna még a körmök töltve vannak! - mondta Irina Szpaszkij.

Irinának csak bekellett hajlítani az ujját hogy a méreggel töltött tű teljes tartalmát Amy testébe fecskendezze.


2013. ápr. 16. 14:22
 1/5 esther98 ***** válasza:

KGB:

Az Állambiztonsági Bizottság, rövidítve KGB (oroszul: КГБ – Комитет государственной безопасности, magyar átírásban Komityet goszudarsztvennoj bezopasznosztyi) a Szovjetunió állambiztonsági feladatokat ellátó szerve volt 1954 és 1991 között. Formálisan a Szovjetunió Minisztertanácsa alárendeltségébe tartozott, vezetője miniszteri rangban volt, ténylegesen azonban a pártállami rendszer logikájának megfelelően a Szovjetunió Kommunista Pártja irányította.


Szerintem te nem akarsz olyan körmöket, mivel ha olvastad volna az első kulcsos könyvet, tudnád, hogy Irina elvtársnő méregfecskendőket rejteget ott. Apró tűcskéket, amikben akár halálos mérgek is lehetnek.

2013. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom de akkor is tetzsik! Mi a hogy elvtársnő?
2013. máj. 5. 09:36
 3/5 esther98 ***** válasza:

a szó 1837. évben bukkan fel először. Ez azt jelenti, hogy egy elven, majdne azonos nézeten vannak valamilyen témában.

Leginkább a szovjetek uralma alatt volt használatban.

2013. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi! De miért kellett meghalni? Ő volt a kedvencem! Neked ki?
2013. máj. 7. 14:08
 5/5 esther98 ***** válasza:
PM-et írtam, folytassuk inkább ott :)
2013. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!