Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kijött a SZENT JOHANNA GIMI...

Varinna999 kérdése:

Kijött a SZENT JOHANNA GIMI útcsó része is. Mit gondoltok róla és az egész könyvsorozatról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 12:23
1 2
 1/11 ivilicious ***** válasza:
ERRE én is kiwi lennék, mindenkit látok,h olvassák buszon/héven/villamoson, nem csak fiatalok,idősebbek is...miez????:D
2013. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy előnyét látom, hogy a fiatalok olvasnak.

Szerintem múló divat, előbb-utóbb lecseng, az irodalomban nem hagy különösebb nyomot.

2013. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne vele bajom, ha nem minősítenék olyannak, amilyen soha nem lesz... magyarán egyesek nem magasztalnák az egekig... azt egyszerűen nem érdemli meg.


hé, emberek, van könyvtár, ahol a polcon porosodik a nyolcadik rész... :)

ahelyett, hogy online akarnátok elolvasni, ami ugyebár jogszabályt is sértene, elbattyoghatnátok egy ilyen helyre is... tök poén ám... :)

2013. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszett az egész sorozat(a 3.rész annyira nem,de a többi kárpótolta),nem olvastam még ki ilyen gyorsan könyvet,mint ezeket.a 8-ast még nem olvastam.mindenképpen ajánlom.
2013. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi jó még az ÉHEZŐK VIADALA. Érdemes elolvasni!
2013. ápr. 18. 12:02
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi a szent johanna gimi:

A Szent Johanna gimi Leiner Laura nyolcrészes kitalált története, amelyről méltán lehet állítani, hogy a közelmúlt legnagyobb olvasottsággal és rajongótáborral rendelkező magyar ifjúsági sorozata.


Egy budai francia tagozatos magángimnázium 9-12. b. osztályának miden napjaiba tekinthet be az olvasó az iskolakezdés kisebb nagyobb zökkenőitől a középiskola mindennapi eseményein át a továbbtanulás és elválás sokszor embert próbáló nehézségeit is bemutatva.


A történet főszereplője Rentai Renáta /Reni, Ren/ az általános iskola befejezése után felvételt nyert a Szent Johanna francia tagozatos alapítványi gimnázium 9. b. osztályába. Bízik abban, hogy az általános iskolában magányosan töltött évek után, itt majd lesznek barátai. Reni jól tanul, ideje nagy részét olvasással tölti, az iskolában a közösségi munkából is kiveszi a részét, szülei - meteorológus édesanyja és irodában dolgozó édesapja - állítása szerint mintakamasz. A történet közepére Cortez szerelme.

2013. ápr. 18. 12:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagy szent johanna gimi Wikipédia és egyéb oldalakról!
2013. ápr. 18. 12:05
 8/11 ivilicious ***** válasza:
tök jó, bizt elolvasom
2013. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hajrá! Jóolvasást!:)
2013. ápr. 18. 19:33
 10/11 egy könyvmoly :Đ válasza:
Imádom már kiolvastam az egészet és nagyon szertem a vége is baromi jó lett csak kár h vége :(
2013. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!