Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek hogy tetszett a Burok...

Nektek hogy tetszett a Burok című könyv?

Figyelt kérdés
és a film? Lesz folytatása a könyvnek? (én most kezdtem el olvasni,szerintem nagyon jó:))

2013. ápr. 17. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, be sem bírtam fejezni. Ott dobtam el röhögve, hogy csajt valami földalatti barlangban mindenki agyon akarja verni.
2013. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, romantikus, de nem elcsépelt és mondanivalója is van.

A filmet nem szerettem, unalmas, erőltetett és lebutított volt nekem, de azt el kell ismernem, nagyon jók voltak a színészek (egyetlen pozitívum).

A könyvnek lesz folytatása, most dolgozik rajta Stephenie Meyer, a címe valószínűleg The Soul (A lélek) lesz. :)

2013. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A közepéig még élveztem, azt hittem, ez tényleg más lesz... de aztán... mintha szóltak volna az írónőnek, hogy ez így nem lesz jó, túl kevés benne a nyál... :(

és onnantól csak úgy zúdult rám... :(


a film meg még annál rosszabb :) a forgatókönyv vacak, a főszereplőt bírtam, de a szinkrontól a plafonra másztam... a rendezés bejött, szerintem kihozták a szemétből, amit lehetett...

2013. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett, de tényleg, az egyik kedvenc könyvem. :)) A filmet még nem láttam, de remélem jó lesz.
2013. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Hát igen,a film nem lett a legjobb:/ a színészeket és is szeretem,meg jól játszottak,és volt benne egy-két jó jelenet,de nem lesz a kedvenc filmem.És valaki megtudná mondani,h a folytatásban is ezek a szereplők lesznek? vagy ebben a "világban" fog szólni másokkal?
2013. ápr. 18. 14:46
 6/8 anonim válasza:
Jó könyv, bár én most abbahagytam az olvasást. Ugyanis kicsit untam, hogy a kb. 500 oldalas könyvben 200 oldalon csak azt lehet olvasni hogy mi történik Vandával (Melanieval) abba a vacak barlangba. :S
2013. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en olvastam a konyvet es lattam a filmet is.

mindketto tetszet csak a kony egy kicsit jobban

amugy szerintem a film nagyon jo lett, legalabis nekem tetszik

2013. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A könyv tetszett a film nem. Nekem a film kicsit nyálasra sikerült, túl sok volt benne az üresjárat, csókjelenet, fontos részek meg kimaradtak. pl Napfény
2013. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!