Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igaz, hogy a Gyönyörű sorscsap...

Igaz, hogy a Gyönyörű sorscsapás c. könyvet megfilmesítik? Tovább:lent.

Figyelt kérdés
Travis szemszögéből készült könyv mikor fog megjelenni magyarul? A könyvnek lesz több része?

2013. ápr. 18. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
arról nem hallottam, hogy megfilmesítik, de a beautiful disaster a második része, vagyis ez Travis szemszögéből a történet, ami őszre jelenik meg nálunk
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2013. ápr. 19. 17:43
 3/10 anonim válasza:
Igen megfilmesítik, a Warner Brothers hosszas tárgyalás után megnyerte a jogokat. De én úgy tudom, hogy még el sem kezdték forgatni. Amúgy szerintem a beautiful diaster=gyönyörű sorscsapás Én ezt ovlastam, ez Abby szemszögéből van. Szerintem a Travis szemszögéből szóló történet még nem jelent meg.
2013. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az első vagyok, rosszul írtam a Travis szemszögéből szólót, aminek walking disaster lesz a címe és összel jön a maxim kiadó szerint
2013. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 deilingerdora válasza:

elvileg ez az előzetes :)

http://www.youtube.com/watch?v=6L242efUeC8

2013. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az csak egy fan videó:)
2013. máj. 13. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
remélem nem lesz film :/ sokkal jobb a konyv
2013. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt a 2. könyv, megjelent, még nagyon friss.

[link]

2013. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Quasar07 ***** válasza:
A második része a Veszedelmes sorscsapás Travis szemszögéből, a harmadik pedig Egy gyönyörű esküvő, olvastam, ha jöl emlékszem ismét Abby szemszögéből van.
2015. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bettyus0305 válasza:
Most már valószínűleg rájöttél / rájöttetek, a Gyönyörű Esküvő vegyes (Abby & Travis) szemszögből íródott. Azóta megjelent egy sorozat a Maddox testvérekről és barátnőikről, valamint a Gyönyörű Pillanat, ami America és Sheppley törtnete. Tavaly augusztus közepe felé megjelent a Beautiful Funeral (Gyönyörű Temetés) külfölön, a magyar megjelenésről sajnos semmit sem tudok.
2017. júl. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!