Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Éhezők Viadala:Futótűz?...

Az Éhezők Viadala:Futótűz? (SPOILER)

Figyelt kérdés
Finnick és Johanna tudta, hogy Katniss nem terhes?

2013. ápr. 23. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát... ez nagyon kétes dolog. Először is azért, mert emlékszem, egyszer - amikor már elkezdődött a Viadal - Finnick mondta Katnissnek, hogy ne csináljon valamit, mert árt a babának. Nos, hogy ezt a kamerák miatt mondta, vagy a miatt, hogy tényleg nem tudta, arról sejtelmem sincs. De egyrészről meg beavathatták őket a dologba, mert rendesen benne voltak a "buliban". (Hogy kimentsék magukat, majd elmenjenek a 13-as körzetbe.) Válasz gyanánt: Jó kérdés, de nem tudom a választ. :)
2013. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én se tudom pontosan, nagyon jó kérdés. Mivel benne voltak az egész összeesküvésben, lehet, hogy tudták az igazat. És nem hiszem, hogy kinézik Katnissből. Őszintén, szerintem ha tényleg terhes lett volna, akkor szépen felpakol, és elmenekül a családjával együtt, amint megtudja. Bár ez csak az én véleményem. :)
2013. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én azt gondolom, hogy sejtik.
2013. ápr. 24. 16:12
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is tudják, mivel Haymitch biztos beavatta őket
2013. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SPOILER: Finnick a Kiválasztottban mondja Katniss-nek, hogy nem gondolta, hogy tényleg szereti Peetát, mert úgy gondolta, hogy mindent színlel, és csak akkor vette észre, h szereti amikor Peetát élesztette újra (Katniss kiborult). Vagyis valószínűleg tudta, h az is kamu.
2013. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Finnick tudhatta, mert nemsokkal miután szólt Katnissnek a Bőségszarunál, hogy vigyázzon, egyszerűen fellökte harc közben.
2013. nov. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!