Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok kritikát a blogom...

Írnátok kritikát a blogom KINÉZETÉRŐL?

Figyelt kérdés

Nem reklámozás, még írni sem kezdtem el, csak a kinézet a fontos.

Véleményeznétek?


Köszönöm!


[link]



2013. ápr. 24. 09:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem rossz. :)
2013. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tetszik ott az a 3 ember képe...rontja az összképet.
2013. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm... a fejlécre gondolsz, vagy oldalt?
2013. ápr. 24. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Igényes, látszik, hogy sokat foglalkoztál vele. A színek és a betűtípus, valamint a téma harmonizálnak egymással.

Ami nagyon lehúzza az egészet, azok az emberek a fejlécben. Főleg az a fültágítós fiúcska rendkívül ellenszenves.

A fejlécbe kiemelt idézetek nem túl eredetiek, nem keltették fel az érdeklődésemet. Viszont passzolnak az egészhez.

Összességében azt mondhatom, hogy grafikailag ez jó, esztétikus. Az unszimpatikus emberek és a fejlécben olvasható unszimpatikus idézetek miatt (már ha egy idézetre lehet ilyet mondani) nem valószínű, hogy érdekelne a blog tartalma is, de ha szigorúan a grafikát nézzük, akkor az rendben van.

2013. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor átvarriálom egy kicsit :)
2013. ápr. 24. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: a fejlécre gondoltam.
2013. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ...férfi vagy női szemszögből? Előbbiből szerintem nagyon "langyos",de azt kivettem,hogy lány(/nő) vagy,úgyhogy gondolom nem is a férfiközönség vonzása a cél. Női szemszögből meg sajnos nem tudok véleményt mondani :)
2013. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na igen, azok az emberék eléggé antipatikus kinézetűek.

A háttér túl erőteljes, így nehezebben olvasható a szöveg, oda nem jó a mintás háttér.

2013. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szöveg színe lehetne egy kicsit erőteljesebb, hogy könnyebb legyen olvasni. Lehet, hogy tényleg keresni kéne egy másik képet egy másik srácról, mert elsőre én is azt hittem, hogy One Dierction fanfic(:D), és ahogy elkezdtem olvasni, nem értettem, hogy miért nem Zayn a srác neve.:D Elnézést, nem olvastam el az oldalsávot, és nem értelmeztem helyesen a kezdő szöveget.:) Viszont végigolvastam az első részt, és nagyon tetszik! De nem értem, hogy mi az a gyökeres változás az életükben.:D Gondolom, később kiderül.:) Szóval így tovább!:)
2013. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szép a kinézete, nekem tetszik, de könyörögve kérlek, vedd már le azt a b*zit onnan a felülről!!! Amikor megláttam tovább se tekertem. Meg nekem a többi csaj se szimpi... Ha mindenképp embereket akarsz oda rakni akkor szimpatikus embereket tegyél oda akik nem hírességek. Így, ha Zayn van legfelül azok akik rühellik a ván dájreksönt nem fognak tovább tekerni. Higgy nekem.
2013. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!