Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok nekem mondani Tekergők...

Keitha kérdése:

Tudtok nekem mondani Tekergők idejében játszódó, Tekergő központú ( nem slash! ) fanfictionokat, amikben van szerelmi szál, és viszonylag hosszú?

Figyelt kérdés
Nem muszáj befejezettnek lennie, az is jó, ha még most írják. És lehetőleg a főhősnő ne legyen Mary Sue (sablonos)

2013. máj. 19. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon sokáig olvastam egyet, már nem olvasom, de szerintem még mindig nincs befejezve. Merengőn találtam, Lily Evans naplója a címe és Botkrisz írta. Szerintem az elég jó volt, de sokat lehet ott találni.
2013. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Natty írt egy trilógiát, Lily Evans naplója címmel, 40 fejezet egy része
2013. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csodaidőkön olvastam.Imádtam. A kedvencem Betty -től voltJames Potter megmutatja című regény.nagyon hosszú,és van folytatása, trilógia. Csak ajánlani tudom az összes írását!
2014. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Könyvmolyka45 válasza:
100%

Trendtelen- avagy fordul a kocka Lily hódít

[link]

Tekergőknek áll a világ

[link]

Jajj istenem James Potter

[link]


Nekem ezek a kedvenceim,de a merengőn vagy a továbbvilág nevű oldalon találsz még ilyeneket.

2014. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csodaidőkön vant fent egy sorozat én címmel. Az én személyes kedvencem az Én, Lily Evans, de a többi is jó
2014. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lily Evans naplója és a folytatása a Hajrá Potter! Botkrisztől szerintem minden Jily rajongónak kötelező:D
2016. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nagy leszek pottergyillos leszek, Sarah Malmostól, A szerelem hülyeség ezért jellemző rám, Lylutól. Ezek poénos, vicces, komolytalan jellegűek, de biztos a nevetés.
2022. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!