Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Diákkönyvtáros könyveket...

Diákkönyvtáros könyveket megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Éppenséggel Orwell 1984-ét nézem, hogy Alexandrában meg lehet venni olcsón Diákkönyvtár Kiadós változatban. Mennyire éri meg megvenni? Tudom, hogy a tartalom a fontos, s az ára miatt is nagyon csábító, de ott van bennem, hogy egy ilyen könyvet valami jobb kiadásban kellene megvenni (áh, ilyenkor olyan konzumidiótának gondolom magam :D )

Tehát kinek milyen a tapasztalata ezzel a kiadóval?


2013. jún. 11. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy esetleg rossz a ragasztás, és kiesnek a lapok, ne félj, nem fordul elő ilyen dolog.

Egyébként értem azt is, hogy fontos a kiadás, nekem a Harry Potter angolul háromféle kiadásban van meg, és tényleg hülyén néz ki a polcon.

Más részről, én nem hagynék ki egy ilyen lehetőséget, bár egyszer megtettem, de azért, mert még annyim sem volt, hogy ebben a kiadásban megvehessem a Mester és Margaritát.


Különben azt vettem észre, hogy sokaknak számít a kiadás. Én tavaly sokat rukkoláztam, és nagyon sok olyan könyvet szereztem, ami népszerű ugyan, de régi kiadásos, mert sokaknak nem kellett a régi kiadás, csakis a Könyvmolyképzős.


Szerintem, ha nagyon vágysz a könyvre, vedd meg, mert jó könyvhöz olcsón hozzájutni mindig öröm, és hátha még találsz mást is. :D (Egy könyv áráért hármat, például.)

2013. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!