Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet válasszam?

Melyik könyvet válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy 5000Ft-os könyvutalványom, amiből 2db könyvet szeretnék venni, esetleg egy kis ráfizetéssel. Vagy ha nem jön ki úgy, akkor egyet. Nem nagyon szoktam vásárolni könyvet, ezért körülírom, hogy milyen fajtát szeretnék és légyszi segítsetek! :)

Nem szeretem a vámpírosakat, olyan kéne, amit ha sokszor olvasok el, akkor is nagyot üt. Kedvenc könyvem A bárányok hallgatnak, valami olyan kaliberű kéne. Legyen ijesztő (de azért ne legyen ilyen "jajjnemtudokaludnimertélénkafantáziám" :D. :)

Köszönöm! :)


2013. jún. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia:)Éhezők viadala.Bár ez a könyv,nem hasonlít a bárányok hallgatnakra, de érdemes elolvasni!Nagyon izgalmas, és egy percig nem bírtam letenni. És ami a legjobb, h 3szori újraolvasásra is nagyot üt:)
2013. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, az Éhezők Viadala a kedvenc könyvem. Ehhez hasonló még a Testbérlők, az is biztos tetszene :)
2013. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Éhezők viadala nagyon jó könyv, de nem Bárányok hallgatnak kaliberű.


A Battle Royale hasonló témájú, mint az Éhezők... de hangulatában jobban illik a Bárányokhoz. :) (A Battle Royale filmet viszont messzire való elkerülésre ajánlom. Nagyon rossz.)

2013. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) El fogom olvasni az ajánlott könyveket is, de két másik könyvet vettem: Paranoia és Démoni suttogás. Szerintem jól választottam, eddig nagyon tetszik a Paranoia, bár még eléggé az elején tartok! :)
2013. jún. 16. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!