Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki eltudná mondani, hogy...

K. Vanessa kérdése:

Valaki eltudná mondani, hogy ezek a könyvek (lent) miről szolnak?

Figyelt kérdés

Cat Patrick: Forgotten-Úgyis elfelejtem

Beate Teresa Hanika: Soha senkinek

Lauren Oliver:Mielőtt elmegyek

Jay Asher:Tizenhárom okom volt..

Lauren Kate:Fallen-Kitaszítva

Kimberly Derting:Eskü

Meg Cabot:Alvilág



2013. jún. 16. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Ráguglizol, és kiadja a tartalmát...


Úgyis elfelejtem:

Egy csaj visszafele emlékszik. Tehát tudja mi lesz a jövőben, de a múltat ahogy megéli lfelejti.


Tizenhárom okom volt:

Egy csaj felsorolja a 13 okot, hogy miért lett öngyilkos. ( Ha megfogadsz egy tanácsot, nem olvasod el)

2013. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mért ne olvassam el??(nem nagyképűségből csak,nekem sokan ajánlták és még senki se mondta,hogy ne olvassam te mért mondod??
2013. jún. 16. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:

mielőtt elmegyek: egy kicsit beképzelt, suliban népszerű csaj maghal, de mielőtt végleg meghalna egy héten keresztül újraéli élete utolsó napját, s mindig átértékelődik valami benne, mindig valamit másképp/jobban csinál. nagyon ajánlom!

szerintem olvasd ki a 13 okom volt-t is, mert az is eszméletlen jó ;) jó olvasást!

2013. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,minden kép kiolvasom mindegyiket amit leírtam.
2013. jún. 16. 19:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Fallen - Kitaszítva - Egy lányról szól aki új "suliba" kerül. Ott meglát egy fiút aki nagyon ismerős neki de nem tudja honnan. A fiú tagadja, hogy ismernék egymást és elég bunkó vele..... romantikus/fantasy

A Tizenhárom okom nagyon jó könyv megéri elolvasni :) )

2013. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Azért ne olvasd el, mert az egy hülyeség. Alapból kénys témát feszeget, és meg is lehetett volna írni olyanra, amilyennek tervezte az író, de nem sikerült neki.

Az a 13 ok, amiért eldobta magától az életét nem más, mint olyan dolgok, amin átmegy 100 kamaszból 99,9. Hannah egy gyenge jellem, gyerekes, hisztis, buta.

Igaz, történtek olyan dolgok vle, amik kicsit komolyabbak, de az se történt volna meg, ha észnél van és nem tiltakozik. ( Gondolok itt most az ominózus fürdős jelenre).


Mindegy végülis. olvasd el, aztán meglesz a véleményed róla. Vagy fog tetszeni vagy nem.

2013. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Első komizó.Okés.Én még nem olvastam de minden képen elolvasom és igaz,meg lesz az én véleményem is.
2013. jún. 16. 20:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Az első kommentelővel vitatkoznék egy kicsit! :)

Igaz, hogy néha kicsit eltúlzott néhány ok, de ha figyelembe vesszük, milyen idős a csaj, milyen gyorsan ment át ezeken a dolgokon, akkor már nem is annyira vészes. Meg Rengeteg könyvben vannak túlzások, ez is egy a sok közül. És szerintem teljesen jól van megírva. De amúgy végiggondolva nincs is benne sok túlzás. Pl. te hogy éreznél, ha titokban fotóznának, koslatnának utánad? de ez csak egy példa. Ettől függetlenül biztos van még akinek nem nyerte el a tetszését :) Kérdező ha elolvastad, légyszíves te is írd le a véleményed, kíváncsi vagyok :D

2013. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó és az első kommentáló vitája.

Én még nem olvastam mert a könyvárunkban amikor voltam /elég sokat járok kb. hetente/nem volt bent.Most nyáron pedig költözik és majd csak aug. 6-án nyit és addig nem bírom elolvasni.De nagyon kíváncsi vagyok,hogy miről szólt,kinek,hogy tetszik.:D

2013. jún. 18. 20:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Természetesen nem érintene jól, sőt. De azért nem lennék öngyilkos miatta, meg azért sem, hogy -részSPOILER-, hogy felkerültem a "legjobb seggek " listájára -részSPOILER-.

Ha Hannah neadjisten halálos beteg lett volna, és csak szenvedett volna, megérteném, miért dobta el magától az életét, de ezek csak tininyavalygások, semmi más.

2013. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!