Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem olyan könyvet...

Tudnátok nekem olyan könyvet mondani ami homoszexuálisokról szól?

Figyelt kérdés
De olyan ártatlanabb könyvre gondolok, ami aranyos, vicces, szórakoztató,szexualitás is lehet benne csak azért nem olyan fokon,hogy csak arról szól.. Negatív kommenteket mellőzzétek. Kösssszii :DD // L

2013. jún. 25. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy könyv az Ethan és Carter, nemrég jelent meg. 2 meleg fiúról szól és végül is nem a homoszexualitáson van a hangsúly. Hanem mind a 2 fiú beteg Carter Tourette-szindrómás a Ethan pedig agysérült.

Nagyon aranyos könyv. Én örülök, hogy ilyenekről is lehet néha olvasni.

Mondjuk annyira nem vicces meg szórakoztató, inkább elgondolkodtató. De akkor is ajánlom :)

2013. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Géczi János: Vadnarancsok. Valós élettörténetek, homoszexuális férfiak elmesélései alapján.
2013. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kiadásban megjelent könyvet sajnos nem tudok ajánlani, viszont ha jól tudsz angolul, és ilyen formában is érdekelne a dolog, akkor csak ajánlani tudom ezt az oldalt:

[link]


Itt az egészen rövid lélegzetvételű novelláktól elkezdve, az elbeszéléseken át, a hosszú regényekig nagyon sok mindent megtalálhatsz, különböző kategóriákba sorolva. Vannak olyan írások, amik bizonyos szempontból túlfűtöttek (gondolom érted mire célzok), de a többsége viszonylag szolidabb. Csak meg kell találnod a neked megfelelőt! Remélem tudtam segíteni! :)

2013. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!! :)
2013. jún. 27. 20:34
 5/8 MrPifta ***** válasza:
legutóbb 2 könyvet vettem a boltban, Martin Amis Siker című művét valamint az Isten veled Berlin című regényt
2013. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utánuk nézek ;)
2013. júl. 14. 21:23
 7/8 anonim válasza:
Danielle Steel: Családi album. Mindenképpen ajánlom! :) Reálisan mutatja be a témát és megható regény.
2013. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Suhog a selyem, libben a bársony című könyv, ha a női homoszexualitás érdekel
2013. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!