Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kia kedvenc szereplőtök a...

Kia kedvenc szereplőtök a Szilmarilokból? Ki volt a legellnszenvesebb? Kit sajnáltataok legjobban azok közül akik meghaltak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs belőle kedvenc szereplőm. A Gyűrűk Ura és A hobbit még tetszett, így elolvastam A Szilmarilokat is, de az már egyáltalán nem jött be. Túl giccses, túl dagályos volt nekem. Csak Lútien Tinúvel nevére emlékszem belőle, meg arra, hogy volt egy Huan nevű kutya. Nem fogott meg az egész könyv, nekem túl terjengős volt.

Tudom, hogy nem egészen ez volt a kérdés, de mivel eddig senki sem válaszolt, gondoltam, megtöröm a jeget.

2013. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legellenszenvesebbek nekem Curufin és Túrin volt, míg a kedvenceim Morgoth és Aule
2014. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedvenc szereplők: Finrod, Beren, Tuor

Legellenszenvesebb: Túrin, Celegorm, Curufin

2022. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!