Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Régen nagyon sokat olvastam, de mostanában nem tudok választani a könyvek közül... a vámpírokból már kezd elegem lenni, egyébként bármire nyitott vagyok! :)

2013. júl. 17. 09:40
 1/7 anonim válasza:
Ian Fleming - James Bond könyvek :) én személy szerint imádom őket :)
2013. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

h tudsz angolul akkor van jo par konyv sorozat amit a figyelmedbe ajanlok. a vilag legjobb konyvei a szamomra. :)

1. The knife of never letting go (konyvsorozat, 3 kotet)

2. Maximum ride (asszem 7 konyv osszesen de mar nem tudom pontosan)

3. Percy Jackson (egyaltalan nem olyan mint a film, a film hulyeseg, a konyv a jo. foleg mikor mar 16 eves es szerelmes meg minden. nem emlekszem hany konyv, de sok az tuti :) )

4. City of bones (v valami hasonlo. az eleje uncsi, de utana allati jo. baratnom ajanlotta. meg nem olvastam de mar tudom h tetszeni fog. van benne szerelem)

ha magyar kell akko az #1 konyv amit most olvastam ki 3.jara:

A Szent Johanna Gimi (hidd el, a vilag legjobb onyve, nem lehet megunni, es annyit rohogtem rajta h sirtam tole :)) el kell olvasnod!

2013. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Milyen témájú, műfajú könyvre gondolsz? Én a történelmi könyveket és az emberi élettel, döntésekkel, nehézségekkel foglalkozóakat szeretem, ilyen pl.: Viktória Holt könyvek ezekben van némi krimis jelleg is. Szeretem még Colleen Mccullough könyveit is. A klaszikusok közül pedig a kedvencem Charlotte Brontë.
2013. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gayle Forman - Ha maradnék

Ronda Thompson - Egy vérfarkasszupermodell vallomásai

Cassandra Clare - Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott angyalok városa, Az angyal, A herceg

Kendare Blake - Vérbe öltözött Anna, A rémálmok lánya

Joss Stirling - Lélektársak


most hirtelen ennyi jutott eszembe, jó szórakozást:)

2013. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Alexandra Adornetto- Lázadó (Halo-trilógia 1.)

Alexandra Adornetto- A pokol jegyese (Halo-trilógia 2.)

Cally Taylor- A mennyország várhat

Delphine De Vigan- No és Én

Cat Clarke- Összekuszálva

Alex Flinn- Csók, pont jókor

Alyson Noël- Lúzerek és bálkirálynők


Ezek közül mindet olvastam,és a kedvencem A mennyország várhat. Csak ajánlani tudom.

2013. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Forgotten(Úgyis elfelejtem)-Cat Patrick

Most olvastam el és a kedvenc könyvem lett, szerelmes,fordulatos. Nem tudtam letenni,és mikor láttam hogy már a vége fele tartok elkezdtem lassítani mert nem akartam hogy véget érjen.:)

2013. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ezek szerint a vámpírokon túlléptél, de kipróbálhatod a démonokat:

Darren Shan: Démonvilág 1: Démonmester

2: Démontolvaj

3: Vérfüred

4: Áldozat

5: Fenevad

6: Végítélet

7: Árny

8: Farkassziget

9: Suttogás

10: A pokol hősei

Van benne vérengzés. Én csak az 1-et olvastam, de az olyan jó volt, h. rögtön megtanultam az összes kötet cimét kívülről.

2013. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!