Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekes könyvet keresnék. Mit...

Érdekes könyvet keresnék. Mit érdemes megrendelni? Életrajz vagy pedig krimi leginkább ezek, de mindenféle érdekel. Amit mondjuk érdemes is megrendelni! Kiadása különösebben nem számít, de minél újabb annál jobb

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 00:23
 1/2 2126 válasza:

Életrajzok közül sztem bármelyik zenész életrajza érdekes lehet. Nekem Nikki Sixx - Heroin Naplók c könyve a kedvencem, és elég érdekes. Én nem tudtam letenni.De ha nem feltétlen zenészekről akarsz olvasni, akkor Salvador Dalínak is elég érdekes élete volt. A sportolók életrajzát annyira nem ajánlom, kivéve , ha vkinek nagyon nagy rajongója vagy( azok elég uncsik tudnak lenni.)

A krimi műfajt nem igazán ismerem.

Am fiú vagy lány vagy? Mert akkor úgy még talán tudok ajánlani párat , ha lány vagy , azok alapján, ami nekem tetszett:)

2013. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom Stephen Kingtől a 11/22/63-at :)
2013. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!