Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon gáz, ha ebben reménykedek?

Nagyon gáz, ha ebben reménykedek?

Figyelt kérdés
Én most 11 éves vagyok és valahogy abban reménykedek, hogy kapok egy levelet, amit egy bagoly hoz, és felvesznek a Roxfortba. Tudom, hogy béna 11 évesen ilyenekre gondolni. Vagy annyira nem? Mit mondotok?

2013. júl. 24. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen tök ugyanezt akartam, amikor elfújtam a tortámon a gyertyákat erre kívántam egészen 12 éves koromig.

14/F, nem teljesült :D

2013. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ebben reménykedtem, amikor olyan tíz-tizenegy évesen olvastam/néztem őket =D Sőt, később is, hátha csak nagyon elkeveredett a levél... igazából mostanában is alkalmanként néha elábrándozok, hogy az a bagoly nagyon lesérülhetett... =D


két hónap híján 18/L

2013. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is :D , mai napig várom azt a levelet (16 leszek). :D

Szerintem az a gáz, ha 11 évesen 2 kg smink van az arcodon, iszol stb., az olvasás és egy ilyen jellegű dolog sosem lehet ciki.

Elárulom, nagyon sok ember várta/ várja azt a levelet. :)

Mielött beolt valaki, hogy ciki vagyok, leszögezném tudom, hogy a HP világa nem valós (vagy csak nem tudunk róla ;) ) , de jó arra gondolni, hogy kapok egy levelet ami egy mágikus világba kalauzol el, ahol quidditch, bájitaltan, jóslástan stb. vár rám.

Tehát nem béna, akkor sem ha a kortársaid, azt mondják, hogy az. :) Végig olvastad már a könyveket, kérdező?

(Egyébként én, 10 évesen pár hónnappal a szülinapom elött olvastam végig a köteteket és végig abba reménykedtem, hogy megérkezik az a fránya levél, a szülinapomon/ elött de úgy tünik elkeveredett valahova ;))

2013. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen olvastam. Többször is. És imádok olvasni. Kicsit megnyugodtam. Ha valakinek van kedve könyvekről dumáli írjon rám! ( Lehet, hogy azt hiszitek, hogy 11 évesen nem olvastam komolyabb dolgokat, de úgy ahogy tévedtek)
2013. júl. 24. 20:28
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én még 18 évesen is reménykedem benne :D


Szerintem mindannyian szeretnék egy olyan varázslatos világot, mint a HP univerzum. Mondjuk azért annyira ne éld bele magad :)

2013. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt. :D
2013. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb korombeli ismerősöm várta/várja azt a levelet, és idén leszek 16. :) Ez kicsit sem gáz, ha mindenről, amiről azt gondoljuk, hogy nem történhet meg, elfogadnánk, hogy képtelenség, elég unalmas életünk lenne, legalábbis szerintem.
2013. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Én is örülnék,ha kapnék egy ilyen levelet.

13L

2013. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
nekem egy osztálytársam 11 évesen ment el angliába ;)
2013. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt 11 évesen.:D De szerintem még előbb is.:D 14/L
2013. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!