Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nos Mortaln Instruments...

Nos Mortaln Instruments rajongók? Ehhez mit szóltok?

2013. júl. 25. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egyszerűen nem értem, miért ez a színész játsza Jace-t. Nagyon, nagyon nem bejövős... =/
2013. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek én se/nekem se. Amit tudni kell, még nagyon anno írtam Cassandra C.-nek egy kommentet amire válaszolt is. Alex Pettyfer, akit mint tudjuk szerintem tökéletes megformálója lett volna Jace karakterének, egyszerűen nem akarta elvállalni a szerepet, mert kevés anyagi fedezetet nyújtottak neki be. Ezért újabb keresést indítottak a főszereplő megtalálására és ez a srác nyerte el a tetszésüket: azaz ő volt az egyetlen aki észben tartotta azt, hogy ezzel még inkább be fog tudni futni, mint színész.


Mint bizonyára Alex Pettyfer sem olvasta a könyvet és fogalma sincs arról, hogy ez az egész mekkora sikerrel fog járni, hogyha a mozikba kerül.

2013. júl. 25. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gondom nincs vele. Nem a leghelyesebb, az igaz, de a karakterhez illik (szerintem legalábbis).

Én azt szólom hozzá hogy nagyon várom :D

2013. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mikor először megláttam ezt a szereplő-felhozatalt síkítottam. de komolyan.

magnus bane szerintem hatalmas melléfogás volt( bár lehet hogy az illető remek színész...) az alec lightwoodot játszó fiú számomra nem adja vissza alecet, lehet, hogy velem van a baj. valentine-nek miért barna a haja? legalább befesthették volna, komolyan mondom... és jace.lehet, hogy fantasztikus színész, de számomra ő minden, csak nem Jace.

persze ez csupán az én véleményem, és tudom, hogy mindenki másképp képzeli el a szereplőket, és biztosan sokaknak ők teljesen megfelelők, s csak én nem vagyok megelégedve velük; kicsit sem. ettől függetlenül megnézem a filmet, mert kíváncsi vagyok, hogy mit alkotnak;)

2013. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!