Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti olvasnátok egy ilyen blogot?

Ti olvasnátok egy ilyen blogot?

Figyelt kérdés

Egy lányról szólna, akinek az egész családja unalmas (látszólag) igazából időutazók.. A lány rájön, annak ellenére, hogy bentlakásos iskolába küldik, ahol mindenki utálja. Megkeresi az időgépet (igazából a dimenziók között tud utazni, de ez bonyolult) és egy másik dimenzióba csöppen. Ott beleszeret egy fiúba és egyre több időt tölt vele Aztán fény derül egy családi titokra (hogy az ikertestvére akiről nem is tudott a múltban ragadt) .És az is kiderül, hogy miért titkolták a szülei az időutazós dolgot... És el kell döntenie, hogy felad e mindent egy fiúért...


Szerintetek milyen lenne ??



2013. júl. 31. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit zavaros és fura nekem, de ha blogot készülsz írni belőle, jobban kidolgozod majd, és úgy igen. Úgy elolvasnám.
2013. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem igazán lehet leszűrni, hogy milyen lesz. Az írás módot sem derül ki, de az alapötlet tetszik, csak - ahogy az első is mondta - kissé zavaros, bár ez most szerintem elfogadható, mert össze van sürítve, és majd amikor rendesen leírva is olvashatjuk, akkor szerintem ki fog bogzódni a dolog.


Szívesen elolvasnám, hogy rendes véleményt is alkothassak. Majd amikor kész a blog, és úgy egy-két fejezet is fent lesz, akkor szólj, mert nekem bejön.

2013. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.....n :D. rendben ma teszem fel az első részt, majd belinkelem. !
2013. júl. 31. 12:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú,nekem tökre tetszik. :D Mondjuk főleg azért,mert semmilyen koppintás-gyanú nincs benne. Vagy csak én láttam kevés filmet. gyszóval az alapötlet nekem nagyon tetszik,ha jól írsz,olvasni fogom. :D
2013. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Most tettem fel az első fejezetet :) Remélem tetszeni fog ,bár elég rövid... Dolgozok a másodikon is !

És ezt tényleg én találtam ki... Én sem szeretem a koppintásokat ,sőt még a fanfiction-önöket sem :) Írjatok ha valami nem tetszikés akkor tudok változtatni :)

2013. júl. 31. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Olvastad az Időtlen szerelem 3 kötetét? Néhány rész arra hajaz.:)
2013. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen. De én nem szeretném koppintani. Az időgépen kívül semmi sincs a könyvben ami itt. Az alapötlet sem onnan jött...
2013. júl. 31. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tini lány lennék, lehet, hogy érdekelne a dolog, mert abból ha mást nem is tudunk eddig rólad, de fogalmazni, helyesen írni legalább tudsz, a sztori meg akár még jó is lehet. Mivel nem vagyok tini lány, nem érdekelnek a tini lányos sztorik, de hát ez van, no.
2013. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :)
2013. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 OldszatyorHand válasza:
Szia! szerintem. nagyon jó az alapsztori elolvastam az1. fejezetett és vároom a folytatást! Timi;)
2013. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!