Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca! Mi történik...

Trónok harca! Mi történik Edmure Tullyval a vörös nász után?

Figyelt kérdés
A sorozatot láttam már. Most kezdtem el a 2. könyvet h semmiről ne maradjak le. De piszkálja a fantáziámat.

2013. aug. 9. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Visszaviszik Zúgóba, ugyanis Brynden nem adta fel a harcot és nem vonja le a farkasos lobogókat, tehát a Freyek Edmure kivégzésével akarnak hatni a Feketehalra. (Mert ugye a házasság révén, és az árulás miatt Joff nekik adta Zúgót.)

Pontosabban Genna Lannister férjének, aki Frey.

Persze megölni nem merik Edmuret, de majd megérkezik Jaime és megoldja a dolgokat (nem egészen úgy, ahogyan szeretné) és elküldi őt Kaszter-hegyre.

2013. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Tehát ostromolják a Freyek Zúgót, de azzal szeretnék felgyorsítani az "akciót", hogy fenyegetik Bryndent , hogy felakasztják Edmure-t. Minden reggel kiállítják a bitófa elé, kötéllel a nyakában, de pont ezért nem lehet komolyan venni az egészet. (Persze ez Emmon Freynek nem esik le.)
2013. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. aug. 9. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiút szült volt, akk tuti megölik, mert akk a fia lenne Zúgó örököse. Arra kíváncsi lettem volna, hha tényleg fia születik, aki ugye az örökös, de a Lannisterek egy Freynek adták Zúgót, akkor mi lett volna? Két részre szakadnak-e a Freyek és az egyik Edmure gyereke mellé áll, a másik meg amellé aki Zúgót kapta? :D
2013. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mármint a felesége ha fiút szült volna :D
2013. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!