Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hűvösvölgyi suli. Miről szól?

A Hűvösvölgyi suli. Miről szól?

Figyelt kérdés

SzjG-t kiolvastam. Belekezdenék.

Röviden leírnátok hogy miről szól?:



2013. aug. 13. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az "A hűvösvölgyi suli az kb egy szjg masolat?" kérdésre az első választ idézem:


"Többé-kevésbé

Ami közös bennük, hogy mindkettőnek magyar az írója, tinilányokról szól, és benne vana címében valamilyen oktatási intézmény neve.


De! Az szjg konkétan az iskoláról és csak utána Reni életéről szól. A HV pont fordítva, elsősorban Dóri és Nóri életéről szól, és csak picit az iskoláról.

Illetve a HV-ban ikrek a főszereplők.:)


Amúgy manapság nehéz olyan sztorit íri,amihez nincs hasonló."

2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ajánlod?
2013. aug. 30. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, szerintem megéri elolvasni.

Dóriról és Nóriról szól, akik ikrek. Egy osztályba járnak, de kicsit különböznek belsőleg. Dóri talál magának egy levelezőtársat, akinek e-mailben meséli el mi történik vele. Van benne szerelem, viták, barátnők, és egy banda (együttes), akiket megismernek. És tényleg inkább az ikrek életéről szól, nem a suliról. Szerintem olvasd el, nem rossz könyv. :))

2013. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én imádom az SZJG-t és a HVS-t is.:) Nekem mindkettő letehetetlen volt.Mindenféleképpen ajánlom,hogy olvasd a Hűvölvölgyi sulit is!
2013. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit talán azért jobb az SZJGnél mert nem megy bele a részletekbe és nem annyira unalmas!
2014. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fanni27 ***** válasza:
Amugy gimnáziumba járnak, mint a szjg-ben? És mint napló úgy van leírva, vagy az elbeszélő meséli? Én is kiváncsi vagyok rá. :)
2016. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!