Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Heló meg tudnátok mondani...

Heló meg tudnátok mondani hogy hogy Sarah Mlynowski-nak a Buli és Bájital után megjelent, -e a következő (könyv ) sorozatrésze? + Tudnátok ajánlani tini könyveket? Kérlek a nem ide illő válaszokat mellőzzétek

Figyelt kérdés
Úgy volt h nyertem egy könyvet egy irodalomversenyen ,és elolvastam ,utána olvastam h van-e következő resze ,mert a könyv 2011-es ,de már láttam ezt a könyvet máshol is Budapesten az Alexandrában. Rájöttem ,h ennek a könyvnek több kötete is van de ez a legfrissebb,szóval visszamenőleg nem olvasom el ,mert a dolgok kiderültek a könyvből. Szóval ,én nem találtam semmit a neten,hogy készül-e a következő rész,vagy ,sem ,vagy egyeltalán megjelent-e már egy újabb rész . Nekem nagyon tetszik a könyv, érdemes elolvasni. (Tinilányoknak) Akit érdekel: ,vanak benne boszorkányok,szerelmi dolgok, jópofa könnyű olvasmány,szórakoztató,2-3nap alatt ki lehet olvasni ,szerintem letehetetlen.A kérdésem : Tudtok valami friss infót ,az íróról ,és a kötetekről.Tudnátok ajánlani tini könyveket. Elég sokat olvastam már ,de érdekel a véleményetek ,előre is Thx : Kata

#könyv #könyvajánlás #csajos #Sarah Mlynowski #könyvekkel kapcsolatos kérdések
2013. aug. 13. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

tinikönyvek,amelyeket én olvastam :D

Szjg

A mediátor (sorozat)

Airhead

Altatódal

Figyelj rám!

Álmaim hercege

Csitt-csitt(sorozat)

Gyönyörű sorscsapás

Mindörökké(sorozat)

Ha megtudnád h szeretlek meg kellene öljelek 1,2

Csontváros

Forgive my fins

Lúzerek és bálkirálynők

Tökéletes kémia (1-3)


ezeket akarom még olvasni:

Csók pont jókor

Fallen

Szeress ha mersz,stb..


ha érdekel vmelyik,ak irhatsz privátban mert némelyik(többsége) le van nekem töltve :)

2013. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bábel

Fiúk kizárva(sorozat)

2015. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!