Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet valaki akkora...

Hogy lehet valaki akkora szerencsétlen mint a szjg a reni?

Figyelt kérdés

hogy nem jön rá h cortez belé szerelmes?????a puszi,szilveszteri csók,a manga rajz,hogy idegesíti hogy petivel ,,lóg",bevállalta a rajzszakkört,amikor beteg volt lelépett rajzról csak hogy láthassa,hozott neki könyvet ami azért is csoda mert megtalálta a könyvtárat,a könyvet amit reni vitt neki tuti nem olvasta volna el ha nem tölle van,énekelt neki,azonnal ment szilveszterkor,

és ezek mind az első 4-ben vannak!!!!!!!!!!!!

jo mondjuk ha tetszik valaki nehéz észre venni hogy neki is tetszel főleg ha nem lép de ennyire?????????????????

mondjuk kortez is elég fura mert folyton besértődik valamin de akkor is.

de ettől függetlenül imádom a könyvet.

de akkor is szerintetek hogy hogy ennyire nem tűnt fel neki????



2013. aug. 28. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jól van, az "mese", egy fantáziálásban bármi lehet:) Jó, nem mese, de most nem jött máshogy:)
2013. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok, plusz akkor kevesebb része lenne, így meg jobban el lehetett nyújtani a történetet gondolom:)
2013. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jo tudom de egy idő után akkor is nagyon idegesítő!!!! :D
2013. aug. 28. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Én ezért nem olvastam:D
2013. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1.2.és 4.vagyok; neten fönnvolt a könyvek eleje, most már nem tudom, melyik oldalon, többe is beleolvastam és nem tetszett:S:S
2013. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*szóval csak nagyon a legelejébe olvastam bele, szóval még odáig el se jutottam, ilyen jelekig, amiket Cortez küld:)
2013. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen de mondjuk ha elsőre olvasod rögtön neked se ugrana be hogy tényleg szerelmes belé de ha gondolkozunk rajta akkor tényleg annyi jelet adott Cortez de Reni csak azzal foglalkozott hogy mi van kint hogy a "Cortez fan club"-bal mi van meg hogy mit csinálnak . De a végére mégis sikerült neki. I  SZJG!!!!:)
2013. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Első olvasatra is átjön, hogy tetszik neki az első év végére, másodikban meg már szereti.
2013. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen szerencsétlen lányt!!Szerelmes az egyik osztálytársába,és a folyosón nem mer mellette elmenni,mert hogy azt fogja hinni a fiú,hogy nyomul rá!!! Hiába mondtam hogy ez hülyeség,mivel az osztálytársunk meg hát eleve,én is jóba vagyok vele, szoktunk beszélni meg minden,és nem értem mi a baja!
2013. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na meg ne feledkezzünk meg a szüleiről, akik arra várnak mindig, hogy legyen vele valami nagy probléma és büntethessék. Gondolok itt arra, amikor Virág egyest kapott, ami miatt Ren netkorlátozást. A szilveszterről ne is beszéljünk, amikor a hát mögött rendezték le, hogy menjen a koncertre, ahová nem is akart, aztán Virág hibája után újra csak keményen megbüntették. Stb.


Komolyan, amikor valakinek a szülei ennyire azon vannak, hogy találjanak benne valamilyen hibát, jelet anorexiára, drogozásra, züllésre, bandázásra, akkor ne csodálkozzunk, hogy komplexusos lesz.


Sajnos ismerek ilyet a valóéletben is, a szülők észre sem veszik, mennyit ártanak a gyereküknek.

2013. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!