Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ricsi miért nem mondta el...

Ricsi miért nem mondta el reninek hogy cortez belé szerelmes?

Figyelt kérdés

jo egyszer a könyvtárban elakarta mondani de azután??

JO PERSZE AKKOR NEM LEHETNE ILYEN SOK RÉSZE MEG MINDEN DE AKKOR IS.

AMUGY ARNOLDOT KI SZERETNI??VAN AKI EGYÁLTALÁN NEM ÉS VAN AKI CSAK AZ ELSŐ RÉSZEKBEN NEM SZERETI.

TI HOGYVAGYTOK VELE??

jo tudom hogy ez 2 kérdés de a főkérdés a fontosabb :DDD



2013. aug. 29. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem akart belekavarni a dolgokba. Ez nem rá tartozott. Én az első két részben szerettem Arnoldot, viszont utána nálam abszolút negatív szereplővé vált. Amúgy igencsak sokan szeretik Arnoldot, kérdező, hidd el. :)
2013. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
Mert jófej volt és szerintem Cortez megkérte h ne kavarjon bele a dolgába, majd elintézi ő... Arnold pedig..én sose bírtam igazán, csak a humorát, nekem mindig túl komoly, megfontolt volt és korlátozta Renit Cortezzel szemben (pl. motorozás a 4-ben). Ja meg csak Reni volt a hülye, ha kicsit figyel el se kell neki mondani h tetszik Corteznek mert hát elég feltűnő volt...:DD
2013. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Én bírtam Arnoldot, pedig az egész begyepesedett sorozatot úgy utálom, ahogy van.
2013. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarta kibeszélni Cortezt a háta mögött,bármennyire is jóban volt Ricsi Renivel,nekem se esne jól,ha kibeszlne a legjobb barátom.
2013. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én Arnoldot az első két részben TALÁN szerettem volna, de amikor csak úgy megcsókolta Renit már nem szerettem. Nem tudom miért, de ezek után már nem.
2014. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretett volna beleavatkozni, mert ez a kettejük dolga. Én sosem szerettem Arnoldot igazán, mert feltűnően gátolta Renit mindenben, és a saját képére akarta formázni, és itt nem csak a Cortezes dolgokra utalok, hanem arra is, hogy Reni sokkal jobban össze tudott volna barátkozni Cortezékkel már az elején, ha nincs Arnold.
2014. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!