Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Végzet ereklyéi; simonra...

Végzet ereklyéi; simonra hogyan került rá káin jele?

Figyelt kérdés

már lassan egy éve olvastam el az első négy részt,( az első hármat régebben) és most, hogy belefogtam az ötödik könyvbe nem emlékszem rá..

a segítségért köszi!:)



2013. szept. 15. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Clary rajzolta rá, amikor Idrisben voltak és készültek a nagy összecsapásra Valentine ellen és Simonnak el kellett mennie Raphael-hez, hogy a vámpírok is az árnyvadászok oldalára álljanak :)
2013. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
óó, nagyon szépen köszönöm ;)))
2013. szept. 15. 22:26
 3/4 ilcsike89 ***** válasza:
64%

Spoiler!

Nem csak Valentine ellen van. Mivel Jace vért adott neki más vámpír lett ki tud menni a napra és ez a többi vámpírnak nagyon nem tetszik. Ezért kapta a rúnát hogy ne tegyenek benne kárt.

2013. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a sorozatot láttam úgyhogy csak az alapján tudom leírni.De lényeg a lényeg,a tündér királynő parancsára Meliorn a lándzsával nyomta a fejére.Mert a tündérek feledata a természet csodáinak megvédese és a tündée királynő fanatikusan rajong Simonért.
2020. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!