Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Felválthatja egyszer teljesen...

Felválthatja egyszer teljesen az e-book a hagyományos, papír alapú könyveket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt senki nem tudja előre megmondani. (Viszont reménykedem benne, hogy nem.)
2013. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nem hiszem, de biztos, hogy nagyon elterdt ( lesz). Őszintén remélem, hogy a könyvek nem fognak eltűnni, sokat vesztene vele a világ. Ha belegondolsz, régen filmeket csak moziban tudtál nézni, most le tudod tölteni, megnézheted a TV-ben, mégis létezik mozi .
2013. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Lehetséges, hogy pár évtized múlva a papír alapú könyvek szinte teljesen el fognak tűnni a kereskedelmi forgalomból. Hasonlóan, mint jelenleg a régi hanglemezek esetében, csak egy szűk réteg lesz az, aki papír könyveket fog olvasni / gyűjteni.
2013. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BrBeus válasza:
Nem, a tanárok nem fogadnak el órán e-bookot,amikor a kötelező olvasmányból olvasunk részeket! Próbáld ki!
2013. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előzőekben említés történt a hanglemezekről.

Valóban visszaszorult a használata, de a komoly zene kedvelők, akik kényesek a tökéletes finomságokra, ha tehetik sokkal szívesebben hallgatják, mint a CD lemezeket.

2013. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Remélem, nem.


Amúgy szerintem mindig lesznek "rendes" könyvek. Egyszerűen hihetetlennek tűnik, hogy csak e-bookban lehessen olvasni.

2013. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon igen, rövid távon nem.
2013. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mandy1408 ***** válasza:
Túl sokan ragaszkodnak a hagyományos könyvekhez. A régiségeknek mindig is értéke volt és lesz is. Fiatalok közt is vannak, akik jobban kedvelik a hagyományos kivitelezést. A papír kötéses könyvnek van szaga és van múltja és áram/elem nélkül is használható. Az e-booknak az egyetlen pozitívuma, hogy igazából egy fát sem kell érte kivágni.
2013. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nagyon remélem hogy nem. én havonta 5-6 könyvet veszek általában. néha előfordul, hogy többet.


ha új írót akarok tesztelni tetszik e, akkor először kiveszem a könyvtárból 1-2 könyvét, és ha bejön akkor elkezdem azt is gyűjteni. nagyon nem szeretném, hogy megszűnjön a papír alap, és szerintem teljesen kizárt, hogy az e-book átvegye a hatalmat.


27/N

2013. szept. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es! nekünk a tanár e-bookból olvasta fel a Tanér úr kérem-et. Remélem hogy nem mert a könyv sokkal értékesebb
2013. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!