Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok hozzá? Életem...

Mit szóltok hozzá? Életem első befejezett novellája.

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 24. 18:53
 1/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett, szerintem tehetséges vagy. Amikor olvastam, olyan érzésem volt, mintha én is átéltem volna ezt a történetet. Bár, ez nekem kicsit túl... hogy is mondjam... túl komor volt, de ugyanakkor nagyon jó. Gratulálok!
2013. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett! Részvétem, nagyon sajnálom. A leírt eset mikor történt, ha szabad ilyet kérdezni?
2013. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lassan négy hete, szeptember harmadikán.
2013. szept. 25. 07:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép az írói stílusod,bátorítalak további tollforgatásra:)
2013. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részvétem, sajnálom a történteket.

Nem rossz, de... elég sok a hibája. Viszont mivel "terápiás írás", nem lenne jó belekötni, mit és miért nem úgy írunk, ahogy te. Remélem, ez segített feldolgozni a történteket, ezért mint írást, inkább nem értékelem. De belefér már a "javítható" kategóriába, ami mindig bizalomra ad okot.

2013. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én az első vagyok, és kérlek ne haragudj, én azt hittem, hogy ez nem történt meg veled! Őszinte részvétem, és tényleg nagyon sajnálom!
2013. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csodálatos....Lenyűgöző...Fantasztikus!!! Eleve hosszabban áradoztam volna, de mikor már az ég beharangozásának végénél jártam, véletlenül megpiszkáltam valamit, szóval az elveszett az éterben. De a mondanivalóm ugyanaz! : Imádom ahogy írsz! Fantasztikus! AMAZING! A bemutatkozásod különleges, jól fogalmazott, figyelemre méltó.Az a csipetnyi önirónia pedig még csak még jobbá teszi! Mármint a fogalmazást. Mert amúgy elkeseredettség süt belőle. Nem sajnállak, nem szánlak, egy kicsit együtt érzek, ráadásul az írásodtól egyszerre dobódtam fel, és lombozódtam le. Annyira örülök, hogy rátaláltam a blogodra! Mindenhol hirdetni fogom, mert ez tényleg...CSODÁLATOS! Persze lenne még mit fejlődnöd..:)) De ezzel már simán írhatnál regényt, mert az általam elolvasott lovaskönyvek 99 százalékának írójánál jobban írsz! És amint olvastam a bemutatkozódnál...ezt kamatoztattad is! IMÁDOM! Ráadásul, az első és a második fejezet között is nagy előrelépés van! Komolyan...meghatódtam. De tényleg! És: NEHOGY NEKEM ABBA MERÉSZELD HAGYNI!!!! NEM VAGY GYENGE!!! Ezt a csodát folytatnod kell, különben megállíthatatlanul elcsordogál...És: Nem szánlak, nem sajnállak, de tudd, hogy együtt érzek veled. Engem is egy csomóan utálnak. Tényleg. A "két legjobb barátnőm"..hát :(:...Az a legjobb, még, mikor a miatt pécéznek ki, hogy "már megint könyvet olvasoool? Teeed máár lee!" "Te jó isten, Zabhegyező? Zab!" ....-_-"...Szóval..De nem utálom őket, csak azért rosszul esik a viselkedésük. De..Tudatlanok :)) Nem tudják milyen jó belemerülni egy könyve...Áááh..túlságosan eltértem a tárgytól :) : IMÁDOM A BLOGOD ÉS EZENTÚL EGY CSOMÓSZOR BE FOGOK KUKKANTANI, UGYANIS LENYŰGÖZŐ AHOGY ÍRSZ! IMÁDOM! ......


SOK SIKERT NEKED! SZURKOLOK NEKED! ( Mint egy focimeccsen..végül is, ha úgy vesszük, az élet egy focimeccs....és ha ezt a blogot sikerrel vezeted, akkor az már egy telitalálata háló közepébe!) IMÁDOM NEW HAGYD ABBA! SOK SIKERT! XOXO:))

2013. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj...most olvastam vissza a válaszokat.

Sajnálom, ami történt, és részvétem. Tényleg.

2013. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!