Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? 15 éves lánynak...

Mit olvassak? 15 éves lánynak tudnátok ajánlani valami jó könyvet?

Figyelt kérdés
Túl vagyok a Harry Potter sorozaton háromszor, és megunhatatlan ugyan, de lassan kívülről tudom :D Érdekelne valami fantasy, vagy romantikus, vagy valami magyar népművészettel kapcsolatos kötet is, de bármire nyitott vagyok. Előre is köszi a tippeket! :)
2013. okt. 9. 09:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagy kedvenceim még: A Pál utcai fiúk, Egri csillagok, Szent Johanna Gimi, Intőkönyvem története, Rejtő-könyvek, stb:)
2013. okt. 9. 09:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Bartimaeus-trilógia, Tóték (és Örkény egypercesei), Darren Shan vámpírköynvei - hátha megtetszenek -, Sherlock Holmes történetek, A höbbit, Gyűrűk Ura, Tüskevár, Téli berek, Vuk, Az emlékek őre, A fekete nyíl...


Jó szórakozást!

2013. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Stehen King
2013. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Rejtőt kedveled, akkor elsősorban P. G. Wodehouse-t ajánlom. Ő egy angol író, nagyon hasonló a humora Rejtőhöz, csak (többnyire) a brit arisztokrácia fiataljairól szólnak a regényei. Nagyon vicces kalandregények, a legtöbben van egy kis szerelmi szál is. Az én kedvenceim tőle a Forduljon Psmithhez! és a Jeeves-történetek, ezek közül talán a Gáz van, Jeeves!-et kedvelem a leginkább.
2013. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare könyvei
2013. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg az én időmben, Pillangó, Anyegin, A kapitány lánya, A revizor, A vadon szava, stb :)
2013. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Simone Elkeles-Tökéletes kémia!! :) nem fogsz benne csalódni,nagyon jó könyv:) báár vannak benne elég ronda szavak...vannak benne spanyol kifejezések amit a végén megtalálsz :)Legjobb könyv!:) 14L
2014. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kiera Cass:Párválasztó ( 1. rész )

Az elit ( 2. rész )


Ezek romantikus könyvek, eszméletlen jók! *.*

Nagyon jók.

2014. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vivi1999 válasza:

Sephen King: Rémkoppantók, A ragyogás,Hasznosholmik,A sárkány szeme

Agatha Christie:gyilkosság a diákszállóban

2014. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jus Accardo: Touch-Érintés

Jennifer L. Armentrout:Luxen sorozat

Cat Patric: Forgetten- Úgyis Elfelejtem

Maggie Stievfater: Mercy falls farkasai trilógia

Cynthia Hand: Angyalsors trilógia

Wendy Higgins: Angyali gonosz

Szerintem ezek tetszeni fognak, most csak ennyi jutott eszembe...

2015. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!