Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rhonda Byrne: A Titok Ezt a...

Rhonda Byrne: A Titok Ezt a cimű könyvet honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt a link: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépn :D
2009. nov. 19. 14:04
 3/7 A kérdező kommentje:
De innen meg hogy lehet letölteni mert nekem az se sikerül????! :(
2009. nov. 19. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sikerül? Az hogy lehet? Rámész az ingyenes letöltésre, utána a nem elék az előfizetéssel, aztán elindul. (ha nem akkor rá kell katintani a letöltésre)Így van, nem?

Ha nem megy, add meg az email címedet, letöltöm, aztán átküldöm, ha úgy jó...

2009. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépn már sikerült :D
2009. nov. 25. 17:09
 6/7 anonim válasza:

Szerintem az a könyv nagy átverés. Megszereztem, olvastam és csalódott vagyok. Pedig világéletemben faltam a könyveket és a kimondottan sikerkönyvek valóban nálam is sikeresek voltak.

Ami evidens, arról szól: a pozitív életszemlélet és pozítiv gondolkodás, a jó gondolatok közvetítése. Ezt agyonmagyarázza a könyv és ez nevetséges.

Attól végképp kiakadtam, amikor azt írja, hogy csak attól hízunk, ha bebeszéljük magunknak, ráfogjuk bizonyos ételekre. Ugyan egyen már bárki heteken át csak tortát tortával, cukros, hízlaló, kalóriadús ételeket azzal a gondolattal, hogy nem hízlalnak!!! Nevetséges! Schobert Norbi, Béres Alexandra, Bíró Ica elmehetnek nyugdíjba, ha ez utóbbi igaz lenne!!!!

2010. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz,már nem él a kérdés,de rátaláltam és mondanék valamit.Amikor édességet eszünk,természetesen az édesség tartalmától hízunk,de azzal még rásegítünk,hogy a tudatunkban tudjuk,hogy ha ezt a tortát megesszük,akkor hízni fogunk,és ez a gondolat jobban rásegít arra,hogy amint megeszed a tortát,azonnal meg is hízz.Hozzátenném,hogy ez a mennyiségtől is függ.Szerintem a könyv írója úgy érti,hogy ha egy nap eszel meg egy tortát,és elhiszed,hogy ez még egyáltalán nem fog ártani neked,akkor nem is fog.Ez hihetű akárhogy is nézzük,mert egy torta még nem a világ vége(kiéve aki hízós),de ha a tudatunkkal befolyásoljuk,hogy márpedig nem árt ez a torta egy kicsit sem,akkor nem is fog.Viszont ha egy nap megeszel vagy 5 tortát,8fánkot és 10 Somlóit,értelemszerű az,ha nem sikerül az agykontroll.Bár ez attól is van,egyrészt,hogy ha ennyi mindent megeszel egy nap,még te sem tudod elhinni,hogy egy egyszerű agykontrollal eltudod intézni azt,hogy ne hízz meg,hisz a tudatalattiban érzed,hogy ez már túl sok a hasadnak.Talán ha az ember ilyenkor is hisz abban,hogy tényleg nem fog meghízni,akkor ha nem is telljesen,de részlegesen valóban hatni fog a hite,és 10kg helyett csak 5-öt hízik,és azért az nem mindegy :).Nekem ez a vélemények.Mivel az agy irányít mindent,nem nehéz elhinni azt,hogy befolyásolni tudjuk a szervezetünket,akármennyire is hülyén hangzik az egész.
2010. dec. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!