Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lenne sikere egy...

Szerintetek lenne sikere egy Éhezők Viadala fanficnek, Marvel ( Első Körzet) szempontjából, vagy bele se kezdjek. Az említett könnyvből milyen szereplők sztorija érdekelne titeket?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat alapján az emberek olyan fanficet olvasnak, akinek szeretik a főszereplőjét. Nem hiszem, hogy egy első körzetbeli karakternek hatalmas rajongótábora lenne, de ha jól megírod, nem egy öntelt, elkényeztetett, nagyravágyó, negatív karaktert csinálsz belőle, akkor jó is lehet. Persze ne legyen szent, elvégre az első körzetek egész életükben erre készülnek...

Én szívesen olvasnám Magsét, mivel az régebben játszódhatna, a viadalok legeleje körül, minden primitívebb. Valamint talán Rutáét, nagyon szerettem :) Cinna története is érdekelne, mármint, kapitóliumi lakosként.

2013. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne Mags, Johanna és a rókaképű. Talán Beetee, vagy Wiress szemszögéből érdekelne a legjobban, kíváncsi vagyok, hogy élték túl.

Ha jól írsz és tudsz azonosulni a karakterrel, el tudod képzelni mit érezhetett, hogyan reagálhatott, akkor bizony bárkinek a nézőpontjából lehet jó történetet kihozni.

2013. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, számodra mi a siker.
2013. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvasókat, akik szeretik az írásom, várják a folytatást. Rue sztorija bennem is megfordult, szerintem talán megcsinálom. Mags-szel az a problémám, hogy semmit nem tudok arról a viadalról. És így esetleg, ha az én figyelmem elkerüli vmi apróság róla, akkor rögtön belém lehet kötni, hozzáteszem jogosan.
2013. dec. 4. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet belédkötni, mert a fanfiction lényege, hogy te találhatod ki, azt változtatsz meg amit akarsz. Mags viadaláról tényleg semmit nem tudunk, ezért lenne számomra érdekes, akkor még más elnök is volt, más rendszer, más viadal.
2013. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz.

Nyilván nem állítom be a srácot ártatlannak, mert első körzet, az azért luxus, meg minden. De nyilvn van egy gyengébb oldala is... Erre gyúrnék

2013. dec. 9. 19:02
 7/8 anonim válasza:
Ruta és Johanna!
2013. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Finnick *.*
2013. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!