Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » érdekelne egy könyv (Anthony...

érdekelne egy könyv (Anthony Bozza Slash) ami régen megvolt de egy barátom behúzta és lehetetlen vissza szerezni. Már nem kapható a boltokban de olyat nem lehet hogy a boltban megrendelni a kiadótól?

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár te magad is rendelhetsz közvetlen a kiadótól, a még elérhető könyvek közül:


[link]


A rendelés a "rendelés" menüpontban, a kiadó elérhetősége a "rólunk" menüpontban van, ha beszélni is akarsz velük.


Egyszerűbb lenne angolul beszerezni (postaköltség sincs):


[link]

2013. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krispi válasza:

Én is elolvastam egy kölcsön könyvet, és most vennék egy példányt, de sehol sem találtam az interneten.A lényeg, hogy még van pár db az országban, Alexandra boltokban! Bármelyik Alexandra boltot felhívod elmondják, hogy nekik hol jelzi a rendszer, hogy még van! Én felhívtam párat, kb. a 7-nél találtak egyet! Rendesek, mert leküldik a legközelebbi Alexandra boltba, így csak oda kell bemenned érte!

Leírom, hogy még melyik boltokat érdemes megkérdezned:

Budapest: Csepel Pláza

Kecskemét

Érd

Cegléd

Szeged

Nagyatád

Tiszaújváros

Hívd fel mindegyiket telefonon, és megnézik Neked!

Remélem segítettem! :)

2014. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és hol tudom őket elérni? az oldalukon fent van a telefonszám?
2014. febr. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!