Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hasonló könyveket keresek,...

Hasonló könyveket keresek, tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Romantikus-fantasy könyvek érdekelnének. Olvastam már:Lélektársak,Enigma,Vámpírakadémia 1-6, Obszidián, Angyalsors, Angyalfény. Ami nem teljesen ilyen: Görbüljek meg ha igazat mondok, Ha megtudná, hogy szeretlek meg kellene öljelek, Dublin Street, Heticsaj, A soha határai, Lúzerek és Bálkirálynők, Senkinek nem kellesz, Gyönyörű sorscsapás, Bábel..SzJG, Egy igazi amerikai lány 1-2, Tökéletes Kémia 1-2, Easy(Egyszeregy).

2013. dec. 9. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Romantikus fantasynak tudom ajánlani a True Blood könyveket.

A többi: Az eperszedő,Rubinvörös,Összekuszálva,Anna és a francia csók,Csillagainkban a hiba

2013. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cally Taylor: A mennyország várhat

nem feltétlenül olyan kategória, amit kértél, de nekem az egyik kedvenc könyvem. Vicces, elgondolkodtató, és romantika is van benne

2013. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pihécske válasza:
Lehet sorozat is mert azt tudok a Szent Johanna Gimi egy életre megváltoztatta a véleményemet a tinikönyvekről
2013. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pihécske válasza:
Bocs én vagyok az előbbi nem figyeltem a kérdésedre túl jól ezért irtam SZJG-t bocsánat
2013. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem baj tudsz más sorozatot?
2013. dec. 15. 16:39
 6/7 anonim válasza:

Meg Cabot - Hívószám 1-800, picit fantasy (belecsap a csajsziba a villám), és ha olvastad az Egy igazi amerikai lányt, akkor már tudod, hogy milyen Meg Cabot stílusa

aztán ott van még tőle a Neveletlen hercegnő naplója...szerintem ez is egy olyan sorozat, amit kötelező elolvasni :D

Becca Fitzpatrick - Hush,hush, Crescendo, Silence, Finale

Federica Bosco - szerelmem egy angyal (trilógia, most jött ki a második része)

és nagyon nagyon ajánlom Sophie Kinsella könyveit, mert eszméletlenek! :)

2013. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pihécske válasza:
Én vagyok az utolsó előtti igazából ha érdekel szerintem az egy ropi naplója meg a hűvösvölgyi suli az nagyon jó könyv
2014. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!