Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az ciki, hogyha azok a könyvek...

Az ciki, hogyha azok a könyvek lettek a kedvenc könyveim amiket a suliban feladtak házi olvasmányként?

Figyelt kérdés

Na,az van, hogy imádom a szép irodalmi könyveket, érdekel a történelem,és azokra a könyvekre gondolok,mint pl. A Pál utcai fiúk,Egri csillagok...


Sok gúnyos megjegyzést kaptam már emiatt,az érdekelne, hogy szerintetek is ciki?

13/L



2013. dec. 9. 17:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem nem. Nekem is már volt olyan könyv ami tetszet és kötelező olvasmány volt.
2013. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. ÉN pl. nem szerettem a kötelező olvasmányokat. (ez az én véleményem.) Én mindig azokat a könyveket szerettem olvasni ami az én "izlésem" -nek megfelelő volt. Pélául: Kalandkönyveket, háborúskönyek... .. . De ajánlani tudom neked a kedvenc könyveid Hangoskönyvét! :)
2015. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Ezek a könyvek tényleg jók.Ha egy kicsit érdekel más stílusú könyv ajánlom a Szent Johanna Gimit és a Bexit.(az SZJG nagyon jó)
2017. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es, azért a Kőszívű ember fiai több részen szerintem még uncsibb :D

Kérdező én nem mondanám annak inkább csak érdekes, nem ez szokott lenni, főleg nem mai fiataloknál. Semmi boomerkedés, de tényleg. Amúgy a Pál utcai fiúk elég fasza :DD

2021. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!