Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Kalapos Éva...

Mi a véleményetek Kalapos Éva D. A. C könyvéről? Jobban tetszett mint a Szjg?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi hiányzik belőle? Mi az ami sok benne? (Aki esetleg még nem olvasta annak aJÁNLOM)

2013. dec. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszett bennem, hogy nem csak a "szép és jó" dolgokról írt, hanem elővette a bulémiát, a drogot, a maszturbálást, stb. Az SzJG-vel szemben ez sokkal földhöz ragadtabb. Nekem mind kettő nagyon tetszett, de ha választani kéne, akkor a D.A.C.-t választanám. Már alig várom a második részét! :D
2013. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Az előző válaszolóhoz hasonló alapon vagyok, tényleg több mindenről ír, de nekem az SZJG jobban tetszett, mert bár én is várom a D.A.C. 2. részét, de ha az SZJGnek kéne várni a folytatását, az jobban érdekelne..:)
2013. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a D.A.C. valósághűbb de nekem a SZJG sokkal jobban tetszett.A D.A.C.-ban nem tudtam úgy befogadni a szereplőket. SZjg forever<3
2015. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is szjg forever vagyok de szerintem a DAC tágabb világot mutat be..
2015. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!