Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG olvasók! Valaki be tudná...

SZJG olvasók! Valaki be tudná másolni a kalauzból azt a részt, amelyikben Coztez szétveri a kezét mikor megtudja, h reni meg arnold járnak?

Figyelt kérdés
(Kimaradt jelenetek, 187. oldal) Előre is THX

2013. dec. 27. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

MÁJUS 11., KEDD


(Remek, szóval akkor most mindenki azt hiszi ,hogy Arnolddal járok.)


Csak sóhajtva megráztam a fejem, aztán kinyílt az udvarra vezető ajtó.

-Antai-Kelemen azonnal az irodámba!-üvöltötte el magát Máday.Cortez zsebre dugott kézzel elindult az iskola felé, mire mindenki utánanézett.

-Mi történt?-fordultam Virág felé idegesen.

-Cortez igazgatóit kapott, amiért infóóráról kilépve odament a szekrényajtajához és szétverte rajta az öklét.

A sulibox ajtaját egész nap csodálták a diákok, körbeállták, filóztak, hogy mi történhetett, én pedig messziről elkerültem, látni sem bírtam.


(Hazaérve anyunak elmeséltem az egész napom, és nem lepődtem meg azon, hogy a beszámolóm után vadul lapozgatni kezdte a kamaszkezelő könyveket.)

2013. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. dec. 28. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Am ezt egyáltalán nem tudom Cortezről elképzelni, mert ő min dig olyan nyugodt... :)
2013. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!