Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ájánlanátok nekem jó könyveket...

Ájánlanátok nekem jó könyveket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából mindent szívesen elolvasok, de ha mégis meg kellene határoznom, akkor leginkább a misztikus, szerelmes történeteket szeretem, illetve nagyon szeretem a történelmi könyveket is (mondjuk olyanokat, ami a II. világháború idején játszódik). Illetve szívesen olvasom az egyszerű, hétköznapi diákokról szóló regényeket is (pl. SZJG).

Eddig ezeket olvastam: Stephenie Meyer: Twilight-sorozat; Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek; J. L. Armentrout: Obszidián; Leiner Laura: SZJG és Bábel

...nagyjából ennyi, L. J Smith Vámpírnaplókját is elkezdtem, de nem nagyon nyerte el a tetszésem.

Vámpíros könyvek is jöhetnek, akkár kicsit horrorisztikusabb is...

Olyasmik, amiket ti már olvastatok, és szívesen ajánlanátok :)


A válaszokat előre is köszi! :)


2013. dec. 30. 16:44
1 2
 11/13 Ravel ***** válasza:

- Kate Furnival

- Jane Austen

- Amanda Quick

- Meg Cabot

- Sarah Dessen

- Sophie Kinsella

+ Richelle Mead - Vámpírakadémia /vámpíros de értelmes!/

A fent említett szerzők könyveit tudom ajánlani és ha valamilyen regényt átbeszélnétek akkor nyugodtan írjatok üzenetet, én is szívesen cserélek eszmét ebben a témában :)

2014. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Leiner Laura: Remek
2014. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
CSak egyet érteni tudok az utolsó előtti válaszolóval. Ők a kedvenc íróim. :)))
2014. jan. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!