Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy baki a Harry Potter-ben?

Egy baki a Harry Potter-ben?

Figyelt kérdés

SPOILER


Harry tudja, hogy 7 horcrux van, de azt még nem tudja, hogy az egyik horcrux ő maga. Mégis, amikor keresi a diadémet, akkor valami ilyesmit írt az írónő: "most már biztos volt benne, hogy az utolsó horcrux a diadém"


Meg volt neki az 5 horcrux és akkor mondta, hogy a diadém az utolsó, pedig tudta h 7 db van.

Csak én vagyok figyelmetlen, vagy tényleg ez egy baki?


2009. nov. 28. 13:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha nem írtam érthetően, akkor szóljatok és megpróbálom értelmesebben. :D
2009. nov. 28. 13:54
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem fordítási hiba. Arra gondolhatott hogy az volt eddig ismeretlen,mert ugye elvileg a kígyó volt az utolsó,de aztán kiderül hogy ő maga is horcrux.

Én találtam viszont egy hibát,ami lehet hogy szintén fordítási hiba.

A 7.ben Harryék rájönnek hogy még az 5. részben,mikor a Black-házat takarították,találtak egy medált amit egyikük sem tudott kinyitni és így jönnek rá hogy az volt a horcrux,de én direkt újraolvastam az 5. részt és egy lakatot találnak amit nem tudnak kinyitni.:)

2009. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg fordítási lehet, ugyanis angolul a kis kinyitható medélt "lockit"-nak hívják, az meg már majdnem lakat.
2009. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :)
2009. dec. 1. 17:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

No, No, No, No, No...!!!

Ők azt tudják, hogy a Sötét Nagyúr 7 részre szakította szét a lelkét...

és akkor eszerint mennek, hogy Napló, Gyűrű, Medál, Kehely, Diadém, Nagini. De időközben derül ki, hogy Harryben is van egy. Piton ezért akart visszamenni a Szellemszállásról a 7. részben... Tudta, hogy itt az idő, Harrynek meg kell tudnia, hogy Ő is az, még mielőtt szembe szegül a Sötét Nagyúrral, különben reménytelenül áll ki, és 100%, hogy meghal...

2010. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

elnézést..

úgy akartam írni, hogy Napló, Gyűrű, Medál, Kehely, Diadém, Nagini, Sötét Nagyúr.

csakhogy ugyebár a Sötét Nagyúr sem tudta, hogy a 7 lélekdarab helyett 7 horcrux lett....=)

2010. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

Szia uccsó!

Az nem igaz, h a Sötét nagyúr nem tudta, h. horcruxokat csinált. A 6. könyvben le van írva, h. igenis ő maga csinálta, a gyilkolással darabokra szakította a lelkét, és fájdalmas módon tárgyakba helyezte őket. -.- ennyi bazze

2010. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette hogy nem tudta hogy eggyel több horcruxot csinált.
2010. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy visszatérve kérdésre a könyvben vmi olyasmi van, h most már tudta hol lehet az utcsó horcrux. Ez nem azt jelenti, hogy az az utcsó, hanem hogy az az utolsó horcrux amit megtudott.(azaz megtudta h hol van, így már mindet tudta)
2010. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Emlitik hogy a lathatatlanna tevo kopenyeket a thesytralok szorebol fonjak. De az 5. reszben amikor csak Harry es Luna latjak a thesztralokat ugy irja le oket hogy PIKKELYES CSONTVAZLOVAK! Direkt azt is irja hogy NINCS IS SZORUK A THESZTRALOKNAK!
2010. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!