Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki le tudná írni nekem a...

Valaki le tudná írni nekem a Bábelt ilyen könyvismertető formában?

Figyelt kérdés
Még nem olvastam csak azért kérdezem hogy tudjam miről szól ( bővebben) mert ha nem tetszik akkor meg se veszem. Légyszì aki le tudja ìrni legyen szìves ne 5mondatot ìrjon hanem egy fél regényt. Előre is köszi. Ne nézzetek hülyének. Aki rendesen leìrja annak megpróbálok én is vmiben segìteni. ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT. ÉS B.Ú.É.K.;))))))

#Leiner Laura #Ábel #Könyvismertető B
2014. jan. 1. 22:13
 1/8 anonim válasza:
Szia :D én most olvastam ki 3 éjszaka alatt annyira tetszett :D egy 17 éves lányrol szol aki 4 haverjával Napsival (lány) Szaszával (fiú) Abdullal (fiú) és Hipóval (fiú) elmegy egy 7 napos zenei fesztiválra a Bábelre. Nagyon jol érzik magukat sok hülyeséget művelnek talál egy ellenséget()Kolost akivel ugymond jóba lesznek és segítenek egymáson . van benne egy kis szerelmi sztori is mivel rájön Kolos segítségével hogy szereti Szaszát ami kiderül hogy fordítva is igaz és itt lessz egy elég bonyolúlt rész de a lényeg ,hogy összejönnek Nagyon ajánlom mivel király könyv
2014. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Mibe tudnák segìteni?
2014. jan. 1. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy 17 éves lány, történetesen Zsófi elhatározza, hogy a barátaival "birtokba veszi" a Bábel fesztivált. A legjobb barátnője Napsi, illetve a legjobb haverjai Szasza, Abdul, Hipó. A vonaton felszednek egy plusz tagot, de nem tudom mennyire van free spoiler. A polifoamokat a kocsiban hagyják, így az alvás miatt kénytelenek bekéredzkedni máshoz. Abdul állandóan Atit isteníti, aki az egyik haverja és már együtt buliztak néhányszor. Elméletileg ő is ott van a fesztiválon. Napsi bátyja, Boldi is központi szereplő lesz. Velük a lepakolásnál találkoznak, akivel van egy srác, Kolos. Szintén blogger, mint Zsófi. Kicsivel populárissabb oldalon. A Red Hot Chili Peppers koncertről és úgy összességében ír a Bábelről. Zsófinak megtetszik, de kiderül, hogy szerinte Kolosnak bunkó a stílusa. De azért jól szórakoznak. Főleg miután megtudja, hogy a fiúnak VIP belépője van az összes rendezvényre.

Napsi az olasz srácot, Zsófi Anthony Kiedist ajnározza.


Annyira nem akartam spoilerezni, de ha van kérdésed, nyugodtan. :)

2014. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem szivességböl írtam :D csak be vagyok zsongva mert nagyon tetszik :D am hármas : az Atesz* akit Abdul hivogat de am te is jol leírtad :D am max ha tudsz vmi ehez hasonló jo könyvet akkor szolj :D
2014. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!;) Ha valamelyikőtöknek tudok segìteni vmiben csak szóljatok.
2014. jan. 1. 22:43
 6/8 anonim válasza:
Kedves kérdező,nekem kéne egy,stílusban, és történetben is hasonlító könyv a Bábelhez
2014. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a Szent Johanna Gimi hasonló bár nem fesztiválról szól hanem egy szerelemről 8 kötetben. Ha nem jó akkor megpróbálok keresni másikat....:)
2014. jan. 3. 20:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt is Leiner Laura:) írta:
2014. jan. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!