Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyved?

Mi a kedvenc könyved?

Figyelt kérdés

12-17 évesek:D mik a kedvenc könyveitek?:)

Ha címeket írtok letudnátok írni pls, hogy kb. miről szól?^.^ Nagyon szeretek olvasni és kéne pár ötlet ;) Köszii:*

13/L



2014. jan. 3. 16:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Lóbolond vagyok, szóval imádom a Ponyclub (most már Pennygirl) könyveket. Ezen belül is a Telivér sorozat a kedvencem. <3

Ajánlom még ezeket az ifjúsági könyveket: Szent Johanna Gimi, Hűvösvölgyi suli, Egy zizi naplója, Fairy Oak

15/L

2014. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretem a lovakat*-* Lovagolni is járok ... anélkül nem is nagyon lehet élni:D Egyébként minden állatot nagyon imádok:')<3<3


Vissza térve a könyvekre:DDD Az SZJG-t és a Fairy oak-ot én is olvastam és mind a kettőt nagyon imádom;)<3 És köszönöm^.^:)

2014. jan. 3. 17:56
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

Jane Eyre :D

Ma a világirodalom egyik legfontosabb regényeként tartják számon.

2014. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Végzet ereklyéi sorozat <3 Ha szereted a fantsztikus , misztikus könyveket, akkor ez is tetszeni fog. 6 részes az első rész címe Csontváros. Van benne szerelem, harc és izgalmak. Csak ajánlani tudom.
2014. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Battle Royale

Bár nem tudom, hogy bírod-e a vért.

2014. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mindenféle könyv érdekel:) Kivéve az iyen horrorosabb könyvek:P:) De azért kössz:DD
2014. jan. 3. 21:44
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Az éhezők viadala,Futótűz, A kiválasztott,Bábel, SzJG-sorozat, Hűvösvölgyi suli-sorozat,Az anyu én vagyok, Tüskevár, Téli berek, Helka, Bradley,az osztály réme,Telefonszerelem, SMS románc, Semmi, Luke és Jon, Egy ikerpár titkos naplója, Szerelmes lányok, Bogáncs, Szólíts sütinek, Mocsok csillag
2014. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
7-es vagyok, szerintem a Battery royal ne olvasd el mert nagyon véres. Arról szól hogy meg kell ölniük egymást, és a végén csak 1 maradhat.
2014. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
Az éhezők viadala,Futótűz, A kiválasztott,Bábel, SzJG-sorozat, Hűvösvölgyi suli-sorozat,Az anyu én vagyok, Tüskevár, Téli berek, Helka, Bradley,az osztály réme,Telefonszerelem, SMS románc, Semmi, Luke és Jon, Egy ikerpár titkos naplója, Szerelmes lányok, Bogáncs, Szólíts sütinek, Mocsok csillag
2014. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ok egyébként filmben jobban bírom az ilyen "horrorosokat" pl. az Éhezők viadala-át is láttam az nagyon tetszett bár egy kicsit szomorú:P
2014. jan. 4. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!