Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A thesztrálok olyan lények,...

A thesztrálok olyan lények, amiket csak azok az emberek látnak, akik már láttak valakit meghalni. Akkor Harry az első 4 részben miért nem látja őket? Miért csak az ötödiktől?

Figyelt kérdés
Hisz' ő végignézte a szülei halálát, nem?
2009. dec. 1. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Na igen. Ezen már én is gondolkodtam. Szerintem lehet azért, mert Harry a szülei halálakor még kisbaba volt, magára az esetre nem is emlékszik, csak arra a zöld fényre.
2009. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, de ez a verzió túl... normális a Harry Potterhez képest. :D

Azért köszi a választ:)

2009. dec. 1. 17:29
 3/7 anonim válasza:
Igen, azért, mert csecsemőkorában még nem érthette, hogy mit lát. Ezért látja csak Cedric halálától fogva a thresztrálokat.
2009. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont már a 4. rész végén is látnia kéne őket, de akkor még mindig "ló nélküli fiákerek" vannak ^^ Persze lehet, hogy a gyerekkori halálokra nem emlékszik, de a 4. rész végén akkor is bakizott Rowling :D
2009. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg?:O Erre nem is figyeltem. Ez olyan kiábrándító..:D
2009. dec. 4. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkoztam, és arra jutottam, h csak amikor az 5. részt írta, akkor jutott eszébe ez a thesztrálos megoldás. A többi részben meg nem tér ki rá, h mi is van azokkal a fiákerekkel. Gondolom azt hitték, h meg vannak bűvölve. Végül is a gyertyák is lebegnek a nagyteremben, és a viasz sem csöpög a fejükre.:)
2009. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha már itt tartunk tulajdonképpen Mógus "halálát" is végignézte, így a 2.-estől látnia kéne, bár a 2.-esben ugye a repülő kocsival jönnek, de a hármasban még nem látja...
2016. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!