Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen romantikus könyvet...

Milyen romantikus könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14-18 éves korosztályban

2014. febr. 16. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkonyat, vámpírnaplók, egy nap, eleven testek, daisy nyomában,
2014. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Victor Hugo: A nyomorultak

Kicsit magasröptőbb az Alkonyatnál és társainál, olvasni is nehezebb, de megéri. És garantáltan nagyon romantikus :)

2014. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B25 ***** válasza:

Gyönyörű sorscsapás - Veszedelmes sorscsapás (ez egy történet két szemszögből

Nicholas Sparks minden könyve romantikus regény és én nagyon szeretem mindegyiket amit olvastam. Kedvenceim:

A leghosszabb út (ebből film is készült), Az őrangyal (ez egy romantikus regény ami tele van izgalmakkal és váratlan fordulatokkal) Menedék (ebből is van film)

Helena Silence: Enigma (ez a kedvenc fantasy könyvem, szerintem nagyon én legalábbis imádtam, már háromszor újraolvastam)

Justina Chen Healdley: Iránytű önmagadhoz (nagyon jó könyv, igaz a szerelem nem a legfőbb szála a cselekménynek de mindenképp ajánlom)

Karen White: Hazatérés (nagy kedvenc)

Remélem segítettem! Jó olvasást! :)

2014. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat :)
2014. febr. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!