Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvassa már Leiner Laura...

Ki olvassa már Leiner Laura új könyvét, az Akkor szakítsunk-at?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek?Voltatok a dedikáláson?Hol tartotok a könyvben?Ki a kedvenc szereplőtök?Szjg vs. Akkor szakítsunk?Bábel vs. Akkor szakítsunk? :)

Bocsi a sok kérdésért...:)



2014. márc. 8. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
85%
Nekem tetszett! Sajnos a dedikálást későn tudtam meg.. Kiolvastam.. Le se tudtam tenni. Szilkó :D Szjg.Bábel.
2014. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!:)
2014. márc. 8. 22:11
 3/28 anonim válasza:
100%
A dedikáláson sajnos én sem tudtam részt venni de a könyvet már február 5-én előrendeltem... Számomra ez egy 1éjszakás olvasmány volt, de I-M-Á-D-T-A-M... Csak addig tettem le amíg elmentem inni stb. A kedvenc szereplőm egyértelműen Szilkó volt:333 De én nem tudok választani az eddigi könyvei közül mert mindet imádom!:DD
2014. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett, sajnos nem voltam én sem, messze lakunk..már elolvastam:) Szilkó :) SzJG, ASZ :)
2014. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már kiolvastam, nagyon tetszett, dedikáláson nem voltam, kedvencem Szilkó volt, és nem szeretném hasonlítani sem az SZJG-hez sem a Bábelhez mert mindet imádtam :)
2014. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat!!

Megy mindenkinek a zöld kéz!!!!

Várom még a válaszokat!!!

2014. márc. 9. 12:16
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Dedikáláson nem voltam, de már elolvastam. Nagyon tetszett. Se a Bábelhez, se a SzJG-hez nem hasonlítható, de imádtam olvasni. Leiner Laura mindig tud újat mutatni:)
2014. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett! :) Szerintem sem lehet összehasonlítani a Bábellel, sem az SzJG-vel. Mindhármat imádom!
2014. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó könyv, Laura hozta a formáját!:-) A dedikáláson sajna nem voltam; a könyvet viszont már kiolvastam.Kedvencem Szilkó, végig. És nekem a like-sorrendem:Szjg>Akkor szakítsunk!>Bábel.:-D
2014. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Már vasárnap kiolvastam.Nagyon jó könyv.Én szerencsére tudtam menni dedikálásra. :) Nekem mindenki szimpatikus,de be kell vallanom Ákost bírom a legjobban. :D Nem tudok választani,mert mind nagyon jó könyv.Laura nagyon jó írónő,leginkább a humora fogott meg,ezáltal egy könyve közül se tudok választani. :) ♥
2014. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!