Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Manapság mi nem számít közhely...

Manapság mi nem számít közhelyes giccsnek, ha könyvet akar írni az ember?

Figyelt kérdés
Teszem fel egy átlagos sulis lávsztoriból biztos elege van a fél világnak. De mi az, amit mindenki szivesen olvas? Ami megragadja az embert

2014. márc. 27. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valódi, beteg thriller.
2014. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egy jó fantasy-nak nincs párja :)
2014. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nincs olyan, az összes téma tövig le van rágva. Természetesen a "klisének" titulált könyvek között is vannak nagyon jó könyvek, de igazán eredeti könyv nincsen.(Ami mostanában íródott). Nekem személy szerint mindig sikerül valami jót találnom, a "klisé" témák között.
2014. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a varázslós, misztikus könyveket, filmeket kedvelem, pl. Percy Jackson és az olimposziak, Harry Potter, Varázslótanonc, Merlin...stb. És most egy ilyen könyv írására készülök. Kevés az ilyen könyv, úgyhogy szerintem te is írj ilyet.
2014. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szépirodalmi mű? Mostanában rakásnyi ponyva ill. ifjúsági regény íródik, ilyenek pedig elvétve fordulnak csak elő.

Nyugodtan írd ki azt, ami benned van! Ha igazán komoly mondanivalód van, sokaknak tetszeni fog. Ha csak írni akarsz, kezdhetsz blogot, vagy írhatsz novellákat, így akkor is kihozhatsz mély tartalmakat, ha nincs időd/erőd/türelmed hosszan írni, ezeket később egybe is szőheted (lásd: Mikszáth anekdotái)

2014. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!