Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem jó könyveket...

Ajánlanátok nekem jó könyveket? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, vagyis lassan már 15 éves és nem igazán szoktam olvasni pedig nagyon szeretnék, de egyszerűen nem tudom hogy mit olvassak! Légyszi mondjatok jó könyveket, amik izgalmasak és jók, amiket alig lehet letenni! Nekem eddig a legjobban a Gyűrűk ura meg és a Hobbit tetszett , meg a Harry Potter könyvek is bár azt már elég rég olvastam. Köszi :)

2014. ápr. 2. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Hmmm... nem igazán tudom milyen a stílusod. Esetleg Szent Johanna Gimi? Vagy Leiner Laurától a Bábel? Mi az amit még imádtam... Keira Cass: Párválasztó. Alkonyat. Kalapos Éva: D.A.C.

Egyelőre ennyi jutott eszembe... :)

2014. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! A Szent johanna gimit már olvastam, eleinte tetszett, de az az igazság hogy egy kicsit unalmas volt nekem
2014. ápr. 2. 18:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Darren Shan: Vámpír könyvek

George R. R. Martin: Tűz és Jég Dala

Rick Riordan: Percey Jackson sorozat

Böszörményi Gyula: Gergő sorozat, Jonatán kalandjai

Janne Teller: Semmi

Szabó Magda: Születésnap, Abigél

Fehér Klára: Bezzeg az én időmben

Thura Zsuzsa: Tűzpiros üveggömb

Stephen Chobsky: Egy különc srác feljegyzései

Suzanne Collins: Éhezők Viadala sorozat

Agatha Christie: Tíz kicsi néger,

Sir Arthur Conan Doyle: A sátán kutyája, (Sherlock Holmes történetek)

Fekete István: Téli berek

Na jó, ez egy elég vegyes lista lett, de próbáltam minnél sok rétegübb, szerintem érdekes vagy népszerű mégsem, annyira tucat könyveket összeválogatni.

16L

2014. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Suzanne Collins: Éhezők viadala tetszeni fog.
2014. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2014. ápr. 3. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Az éhezők viadalát és a folytatásait (Futótűz, Kiválasztott) én is ajánlanám. A Szent Johanna gimi meg szerintem eléggé rossz, végigolvastam és Leiner Laurát senkinek nem ajánlom. Nem tudom hogy állsz a romantikával... de nekem nagyon tetszett a Csontváros és folytatásai, valamint a Jane Eyre (ez utóbbi szépirodalom)
2014. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én most olvastam el a Beavatottat (most megy a mozikban) és nekem nagyon tetszett :) a többit amit ajánlanék már a többiek leírták..a Percy Jackson-okat imádtam!:) esetleg még Jamie McGuire- Gyönyörű sorscsapás, Veszedelmes sorscsapás. 14L
2014. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Cassandra Clare : Végzet ereklyéi
2014. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszkat!
2014. ápr. 4. 18:14
 10/10 anonim válasza:
Nekem személy szerint tetszett az szjg, én szeretem a nyomozósakat,pl.a totaly spies,nagyon ritka,de rohadt jó,akkor nyomozós még a Tomas C. Brezina,aztán nem nyomozós: szeleburdi család,egy ropi naplója! Több hirtelen nem jut az eszembe! Jó olvasást!
2014. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!