Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki el tudja mondani nekem...

Valaki el tudja mondani nekem a Gyűrűk urához kapcsolódó könyveket időrendben?

Figyelt kérdés
El szeretném olvasni, de nem tudom melyik könyvvel kezdődik a történet. A Szilmarilokkal, vagy valami mással? Az egyértelmű, hogy a Hobbit után jön a Gy.u de a többi könyv is érdekel :)

2014. ápr. 15. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

először is: Google! (a te érdekedben ajánlom hidd el, jó az ha magad is tudsz kutatni az interneten)

aztán, volt már ilyen kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__5409835-j..

És ha az időrendre vagy kíváncsi, nem mindet lehet olyan egyszerűen sorba rendezni. Vannak könyvek amik átfedik az összes kort (Befejezetlen regék Númenorról és középföldéről), van olyan amelyik ki van emelve egy másik könyvből és részletesebben ki van fejtve (Húrin gyermekei a Szilmarilokból)... Javaslom kezd a Hobbittal aztán folytasd a Gyűrűk Urával és utána már lesz annyi rálátásod, hogy eldöntsd hogyan folytasd tovább.

2014. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a folytasd a GyU-val. Az előzmények ismerete nélkül is meg lehet érteni, és a tartalma is emészthetőbb valamivel, mint pl a Silmarrilloké.
2014. ápr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

* Hobbit (más néven Babó)

* A Gyűrűk Ura - A gyűrű szövetsége

* A Gyűrűk Ura - A két torony

* A Gyűrűk Ura - A király visszatér

2014. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!