Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki lefordítaná nekem? (angol)

Valaki lefordítaná nekem? (angol)

Figyelt kérdés

No one is like Daemon Black.


When he set out to prove his feelings for me, he wasn’t fooling around. Doubting him isn’t something I’ll do again, and now that we’ve made it through the rough patches, well… There’s a lot of spontaneous combustion going on.


But even he can’t protect his family from the danger of trying to free those they love.


After everything, I’m no longer the same Katy. I’m different… And I’m not sure what that will mean in the end. When each step we take in discovering the truth puts us in the path of the secret organization responsible for torturing and testing hybrids, the more I realize there is no end to what I’m capable. The death of someone close still lingers, help comes from the most unlikely source, and friends will become the deadliest of enemies, but we won’t turn back. Even if the outcome will shatter our worlds forever.


Together we’re stronger… and they know it.


Fordítók nem túl jók. Előre is köszönöm :)



2014. ápr. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki sincs DB-hez fogható. Nagyon szeret engem. De félek a jövőtől.
2014. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öhmm, úgy érzékelem a szöveg hosszabb annál, mint amit te írtál.
2014. ápr. 16. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Deggial fordítása tökéletes. Pont ennyiről szól a dolog, plusz képzelj hozzá egy kis nyálat.
2014. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Senki nem olyan mint Daemon Black.


Mikor elhatározta, hogy bebizonyítsa nekem az érzéseit, nem hülyéskedett. Nem fogok benne újra kételkedni, és most durva dolgokon mentünk keresztül, nos...

Sok spontán öngyulladás(?) folyik.


De mégse tudja megvédeni a családját szeretteik kiszabadításának veszélyétől.


Mindezek után, nem vagyok többé ugyanaz a Katy. Más vagyok... És nem vagyok biztos benne, hogy mit fog ez jelenteni végül.Minél több lépés amit tettünk, hogy felfedjünk egy titkos szervezetet, ami hibrideket kínoz és tesztel, annál jobban rájöttem, hogy végtelen a képességem. Közeli ember halála még mindig habozik, a segítség egy ismeretlen forrásból fakad, és a barátok a leghalálosabb ellenségekké válnak, de nem fogunk visszafordulni. Akkor sem ha a következménye összezúzza a világunkat örökre.


Együtt erősebbek vagyunk...és ők tudják ezt.


Nem minden rész biztos, meg vannak fura részek:DD

2014. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!