Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó könyvek 15 éves lány számára?

Jó könyvek 15 éves lány számára?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős lenne. A műfaj lehetőleg romantikus,történelmi,kaland,krimi vagy vígjáték, de nyitott vagyok más műfajokra is.Előre is köszönöm válaszokat!!

2014. ápr. 16. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Most elég népszerű a fiatalok körében Leiner Laura: Szent Johanna gimi sorozata, talán 7-8 kötetes, nem tudom pontosan.

Esetleg Szabó Magdától az Abigél, vagy pedig az Álarcosbál, vagy Jane Austen művei.

2014. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jane Austin művei jók. pl.: Büszkeség és balítélet, Leiner Laura: Szent Johanna Gimi, Leiner Laura: Bábel, Leiner Laura: Akkor szakítsunk, Tintaszív, M.C. Beaton: Aghata Raisin és a spenótos halál pite, Jamie McGuire: Gyönyörű sorscsapás
2014. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
richelle mead: vámpírakadémia (6 részes talán)
2014. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedvencem Veronica Roth-tól a Beavatott triológia.( egyre sikeresebb könyv, toplistákon szerepel) Az éhezők viadalát is ajánlom. Illetve most olvastam ki a Markus Zusak: Könyvtolvaj-t. Nem tipikusan ifjúsági regény de bátran ajánlom a 14+-os korosztálynak. Akit érdekel a 2. V. H. Gyerekszemmel.


14/L

2014. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem írókkal...Laura könyveit mindenképp kezdd el, ha eddig nem tetted ;) garantálom h nem fogod tudni lerakni :D és ha már krimi, akkor Antti Tuomainen A Gyógyító c. könyvét nagyon ajánlom!!
2014. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Agahtha Cristie-t olvasok. Imádom a könyveit...A Harry Pottert, Alkonyat, Az éhezők viadala könyvsorozatokat olvastad már? Jules Verne regényei is jók. A Szent Johannát pedig elkezdtem, de az első rész elég unalmas, úgyhogy rögtön azután abba is hagytam. Az Abigél is tetszett. Ha pedig valami vicceset szeretnél, ajánlom Rejtő Jenő műveit. 14/L
2014. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 vagy, hm...

Sasanna Colins: Éhező viadala sorozat. Nagyon jó könyv, egy csomót sírtam rajta.

Allie Carter: Görbüljek meg h igazat mondok, Ha megtudnád hogy szeretlek, meg kellene öljelek

Kiera Cass: Párválasztó, Az Elit

Julie Kagawa: Vaskirály

Alison Noel: Evermore, valamint a sorozat többi része

Stephani Meyers: Alkonyat(ne téveszzen meg, hogy sokak szerint rossz. Én, nagyon válogatós vagyok, és nekem tetszett. BÁtran olvasd csak el, ha még nem tetted meg:))

Én, is olvastam az Szjg-t, meg a Bábelt is. H van ezsed, csak az egyiket olvasod el. Mert, ha mindkettőt elolvasod, rájössz, hogy mennyire rossz. Majd bocsánatot kérek Leiner Laurától:D De, tényleg. Ha elolvasd az Szjg-t, akkor aBábelt, ne mert az Szjg-hez képesnt nem ér egy kalap sz@rt sem.

Morgó Edit: Hűvösvölgyi suli

2014. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
leiner laurától az szjg az tényleg nagyon jó, a bábel meg az akkor szakítsunk már annyira nem, de a csontváros is jo nagyon, illetve a szingli fejvadász
2014. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!