Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok nekem? Csak újabbak érdekelnek, régieket ne.

Figyelt kérdés
Olyanokat keresek aminek jó,egyedi sztorija van izgalmas és csajos!

2014. ápr. 22. 19:03
 1/10 anonim válasza:

Jamie McGuire: Az őrző

Rebecca Donovan: Elakadó lélegzet ((Csak lélegezz! trilógia első kötete, a második kötet(Visszafojtott lélegzet) megjelenése M.o.-on ápr. 30 körül várható.))

Cynthia Hand: (1.) Angyalsors (2.) Angyalfény (3.) Anygalvágy

Jamie McGuire: Gyönörű sorscsapás / Veszedelmes sorscsapás (ugyanaz a történet csak az egyik a fiú, a másik a lány szemszöhéből, de nem unalmas semelyik sem!)

Cassandra Clare: (1.) Csontváros (2.) Hamuváros (3.) Üvegváros (4.)Bukott angyalok városa (5.) Elveszett lelkek városa (lesz majd 6. rész is)

Jean-Claude Mourlevat: Földlakó

Leiner Laura: A Szent Johanna Gimi ( 8 kötetes)


Remélem tudtam segíteni, ezeket a könyveket én már kiolvastam és nagyon tetszettek! :) Érdemes elolvasni őket! :)

2014. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ari vagy kösziiii:))
2014. ápr. 22. 19:49
 3/10 anonim válasza:
Én a piros pöttyös könyveket szeretem nagyon. Nemtudom ismered-e őket. Sok könyvesboltban külön rész van nekik. Fekete a borító Vmilyen mintával v képpel az elején a konyvgerincen és a borító alján piros póttyel
2014. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

És Hozleiter Fannytól: Mosolyka


Ez a saját élete. Nagyon érdekes én sokat sírtam-nevettem miatta. És full igaz.

14\L

2014. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ~baby~ ***** válasza:

Szent Johanna Gimi

BÁBEL

Tökéletes kémia


Minden ami vöröspöttyös! :)

2014. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat:))) igen ismerem őket és nekem is nagyon tetszett egykettő például a Vértestvérek, 13 okom volt, new moon stb Némelyikkel csak az a bajom hogy annyira a nagyon misztikusokat nem szeretem ilyen boszorkányos vámpiros:)
2014. ápr. 23. 15:58
 7/10 magic csajszi ***** válasza:

Leiner Laura Szent Johanna Gimi - imadtam!!!!!!!!!!!

Leiner Laura - Babel - isteni!!!!!!!!

Leiner Laura - Akkor szakitsunk- nagyon nagyon nagyon jooooooooooo

Ha meg nem olvastal Leiner Laurat gyorsan tedd meg :D

2014. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyémántlány ***** válasza:
Jane Eyre akkor is ha régi! Romantikus, csodálatos karakterekkel, és történettel. Ha nem adsz neki esélyt, csak mert nem huszonegyedik századi ponyva, magadra vess! Ha nem tetszik, még mindig leteheted. De nem fogod :)
2014. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nicholas Sparks - Szerelmünk lapjai, Hosszú az út
2014. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) nem olvastam még Leiner Laurát de sokat hallottam felőle úgyh biztos jóó:D
2014. ápr. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!